návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Poctivé potraviny najdete v prodejně STOH

Prodejna STOH
Prodejna STOH
Pokud patříte k těm, kterým záleží na kvalitě potravin, které jíte, pravděpodobně chodíte na farmářské trhy a do specializovaných prodejen, které poctivé jídlo nabízejí. Máme pro vás tip na nové místo, kde najdete hezky všechno pohromadě...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máte už dost konvenčních potravin z hypermarketů? Nebaví vás nakupovat výrobky neznámého původu a pochybné kvality? Zavítejte do prodejny STOH.

Jak sám název evokuje, nabízí poctivé farmářské, kvalitní, čerstvé a lokální potravinářské produkty. Velkou část tvoří sortiment malých producentů z Čech i Moravy, najdete tu ovšem i výrobky z ciziny – Itálie, Anglie nebo Skandinávie. Na své si tu přijdou zastánci regionálních produktů a bio kvality, propagátoři zdravé výživy, milovníci masa, ryb, sýrů a uzenin, čerstvé zeleniny… Tedy všichni, kdo chtějí jíst dobře.

Za projektem stojí Martin Derco, který ke konceptu STOHu říká: „Jsme parta nadšenců, kteří hodlají pro sebe, své blízké a děti vytvořit místo, kde můžeme nalézt potraviny, o jejichž složení, jakosti, zemi původu, období sklizně či zpracování máme naprostý přehled. Naše dodavatele nevybíráme dle běžných obchodních standardů. Hledáme šikovné a pokorné lidi, kteří milují svou práci, konzumují to, co vypěstují a odchovají, a stále věří, že střídmá dobrá domácí kuchyně prodlužuje spokojené bytí. Stoh naplňuje naší představu o tom, co bychom chtěli mít doma ve spižírně a lednici. Tedy výtečné potraviny, které můžeme podávat svým dětem, přátelům a blízkým.

Prodejna STOH - Obrázek 8V regálech a pultech prodejny koncipované jak jinak než ve farmářském stylu (dřevo, stohy slámy, palety, juta…) nechybí kvalitní mléko, jogurty, sýry, vejce z volného chovu, sezonní zelenina a ovoce, čerstvý kváskový chléb a pečivo, mimořádně široký výběr chlazeného masa a ryb, uzenin a sýrů přímo od farmářů a řezníků z Itálie a Španělska, stáčený rostlinný olej, paštiky, zavařeniny, džemy… Ale i kvalitní zmrzliny, káva, čaje, vína, džusy, sirupy a minerální vody. „Ze sortimentu bych vyzdvihl domácí pečivo od pekařů, kteří svoji práci dělají srdcem, čerstvé ryby a kvalitní chlazené maso,“ doplňuje Martin Derco.

Za povšimnutí stojí míchané směsi koření a těstovin, kuskusu a rýže s mnoha příchutěmi, míchanými v Itálii přímo pro STOH. Široký výběr potravin doplňuje výběr prémiového doplňkového zboží – kvalitní kuchyňské nádobí a náčiní (Emile Henry, Brita, GreenPan, Cremesso…).

V současnosti je otevřena jako pilotní projekt prodejna v Řitce (hned u sjezdu ze strakonické dálnice – EXIT 14 po levé straně směrem od Prahy). V brzké době bude otevřený e-shop a chystají se i další prodejny. Více informací najdete na www.estoh.cz a na Facebooku

Autor: Klára Michalová, PR

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama