návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Vydejte se na gurmánskou cestu Asií

Gurmánská cesta Asií
Autor: archiv Sasazu Gurmánská cesta Asií
Opravdovou chuť Asie naleznete přímo v srdci Holešovické tržnice v restauraci SaSaZu, která kombinuje chutě Vietnamu, Indonésie, Barmy a dalších zemí. Dechberoucí prostory vás oslní designovým interiérem a samotnou atmosférou.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pražská restaurace SaSaZu už několik let láká všechny milovníky gastronomie z celého světa. Vtáhne vás svou unikátní atmosférou a nadčasovým designem. Je ideálním místem pro oslavu významných událostí, ale i pro příjemný večer s přáteli nebo vaší drahou polovičkou. Najdete ji hned v srdci holešovické tržnice, kde vyčnívá jako růže mezi trním. To je však součástí kouzla restaurace, jejíž prostředí a stále se měnící nabídka inspirovaná street foodem jihovýchodní Asie pohltí všechny vaše smysly.

Gurmánská cesta Asií 3 Foto:

Šéfkuchařem je Andy Tan z Jávy, který je celosvětově respektovaný jako jeden z odborníků na kuchyni jihovýchodní Asie. Využívá hlavně sezonní suroviny, často obměňuje menu a vždy se snaží všem zákazníkům vyjít vstříc. Cenami ověnčená restaurace je založená na pěti technikách asijské kuchyně – Sambal, Otak-Otak, Roti, Flame a Tai-Tai Grill. Ochotný personál je schopný vám ve spolupráci s šéfkuchařem sestavit degustační menu přímo na míru dle vašich preferencí.

Pokud vyrazíte do restaurace poprvé, šéfkuchař doporučuje degustační menu pro dva Taste of SaSaZu. To obsahuje ty nejlepší pokrmy, za kterými se zákazníci vracejí již řadu let. Mezi tyto delikatesy patří SaSa křupavá rolka, Hanojské krevety nebo třeba Thajský salát z papáji. Degustační menu lze zakoupit i jako dárkový voucher, kterým můžete potěšit své blízké. V nabídce mají i klasické vouchery na konzumaci všech pokrmů a pití.

Gurmánská cesta Asií  Foto: Gurmánská cesta Asií. Foto: archiv SaSaZu

PR, (klam)

Související témata: SaSaZu , asijská kuchyně , degustační menu , restaurace Sasazu
Reklama