zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Zdravé vaření s nádobím GreenPan™
Zdravé vaření s nádobím GreenPan™

Vařte zdravě s GreenPan™

Jste milovníci vaření, kteří nedají dopustit na zdravá a chutná jídla?
klaram , 01.09.2013

reklama

Pro přípravu lahodných pokrmů jsou důležité jak kvalitní potraviny, tak i kuchyňské náčiní. Proto jsou zde výrobky belgické značky GreenPan™, které vám umožní připravit si jednoduše jídla podle vašich oblíbených receptů a zároveň vám pomohou vyřešit dilema, zda vařit chutně nebo zdravě. S GreenPan™ lze totiž zvládnout obojí zároveň, a to díky vysoce kvalitnímu nepřilnavému povrchu a extrémní tepelné odolnosti. Tyto hrnce a pánve navíc při přehřátí neprodukují žádné toxické látky.

Pánev wok GreenPan™ se skleněnou poklicí

Pánev wok GreenPan™ se skleněnou poklicí, Foto:archiv

 

Vaření s GreenPan™ je radost

Praktické výrobky GreenPan™ vynikají dokonale nepřilnavým keramickým povrchem s názvem Thermolon™. Povrch je současně vysoce odolný až do teploty 450 °C. Nádobí GreenPan™ je vyrobené z recyklovaných materiálů a díky skvělé vodivosti tepla umožňuje rovnoměrné vaření či smažení při nižších a středních teplotách. Snadno si tak připravíte propečený steak nebo zlatavé palačinky, aniž by se vám cokoliv připálilo.

Nepřilnavý keramický povrch Thermolon™ Foto: archiv

Nepřilnavý keramický povrch Thermolon™. Foto: archiv

S kuchyňským nádobím GreenPan™ je i pečení jedna báseň. Výrobky jsou vhodné nejen pro plynové a elektrické sporáky a sklokeramické varné desky, ale také pro použití v pečicí troubě. Nedělní oběd v podobě křupavého kuřátka s pečenými brambory tak vaše rodina jistě ocení.

Ani s mytím nádobí si nemusíte lámat hlavu. Výhodou výrobků GreenPan™ je jejich snadná údržba a čištění. Navíc s nimi uspoříte více energie než při použití běžného nádobí a přispějete tak k ochraně životního prostředí.

GreenPan™ hluboká pánev s pokličkou

GreenPan™ hluboká pánev s pokličkou, Foto:archiv

 

Získejte slevu na hrnce a pánve GreenPan™

Jak můžete získat slevu na toto prémiové nádobí? Za každých 200 Kč, které utratíte v prodejnách Albert při nákupech od 9. října 2013 do 21. ledna 2014, dostanete jeden bod. Získané body si nalepíte na speciální sběratelskou kartičku a za 12 bodů můžete získat až 70% slevu na nádobí GreenPan™. V nabídce jsou různé druhy hrnců a pánví, takže si můžete vybrat tvar i velikost podle toho, co vám při vaření nejvíce vyhovuje.

Vzhledem k tomu, že akce GreenPan™ trvá až do ledna, můžete toto kvalitní nádobí s bezkonkurenční slevou pořídit i jako vánoční dárek pro své blízké.

Další informace a kompletní pravidla akce najdete na www.albert.cz.

reklama

reklama

Přečtěte si také