zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Teriyaki vaječné nudle s hovězím masem a sójovými boby edamame
Autor: archiv Kikkoman Teriyaki vaječné nudle s hovězím masem a sójovými boby edamame

Teriyaki vaječné nudle s hovězím masem a sójovými boby edamame

Hodnoceno: 0x
Připravte si rychlou večeři nebo oběd v japonském stylu. Kombinace vaječných nudlí, sójových bobů edamame a jemného hovězího masa vás příjemně překvapí!
do 30 minut
4 porce

Další výborné recepty, kterým dodají výjimečnou chuť kvalitní omáčky Kikkoman, najdete v našem speciálu:

reklama

Postup

  1. Steak očistěte a nakrájejte na drobné nudličky přes vlákno.
  2. Masové nudličky vložte do misky a zalijte Kikkoman Teriyaki omáčkou s pečeným česnekem. Dobře promíchejte, zakryjte potravinovou fólií a nechte v chladničce krátce marinovat. 
  3. Ve wok pánvi rozpalte 1 polévkovou lžíci arašídového oleje, osmažte zprudka cibulku a červenou papriku. Opékejte zeleninu zhruba po dobu 3 minut.
  4. Přidejte rozmražené fazole edamame a míchejte směs další 1 minutu. Zeleninu vyjměte z pánve a odložte stranou.
  5. Zbytek oleje přidejte na wok, marinované hovězí maso vyjměte z misky a smažte po dobu 3–4 minut. Pokud vám v misce zbyla marináda, nechte si ji pro dokončení pokrmu.
  6. Na závěr přidejte nudle a zeleninu a zalijte zbytkem marinády, která zůstala v misce. Vše důkladně promíchejte a smažte dalších 5 minut, dokud se nudle neprohřejí. 

PRIMA TIP: Kikkoman Teriyaki omáčka s pečeným česnekem si skvěle rozumí s jakýmkoliv druhem masa. Pokrmu dodá vždy příjemnou pikantní příchuť. Omáčku může používat buď v teplé nebo studené kuchyni. Připravíte s ní úžasné dipy a marinády, ale dokonce i salátové dresinky, které dodají jídlu nový rozměr. Vyzkoušejte i další recepty s Kikkoman Teriyaki omáčkami a vyberte si ze tří variant tu svoji!

Teriyaki vaječné nudle s hovězím masem a sójovými boby edamame
Autor: archiv Kikkoman Teriyaki vaječné nudle s hovězím masem a sójovými boby edamame

Chcete ještě více inspirace? Vyzkoušejte připravit pikantní hovězí steak podle videoreceptu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kikkoman: Pikantní hovězí steak

reklama