návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Jahodová ledová tříšť s limonádou

Hodnoceno: 0x
4-6 porce
do 10 minut
Jahodová ledová tříšť s limonádou
Autor: kuchařka Mražené dezerty Jahodová ledová tříšť s limonádou
Zapomeňte na barevnou sladkou tříšť plnou chemie, tohle ledové osvěžení obsahuje sluncem provoněné vyzrálé šťavnaté jahody. Chuť vylaďte poměrem citronové šťávy a cukru a konzistenci domácí limonádou. Ohromíte tak děti i dospělé, kterým můžete navrch stříknout shot martini nebo vodky.

Suroviny (4-6 porce)

Postup

  1. V mixéru typu blender či na smoothie rozmixujte led, jahody, cukr, citronovou šťávu a limonádu do konzistence pyré.
  2. Rozlijte do sklenic, ozdobte mátou a čerstvým ovocem a podávejte.

PRIMA TIP: Domácí limonádu vyrobíte snadno - rozmixujte čerstvou citronovou šťávu se sirupem (např. bezovým či lipovým) a dolijte sodovkou. Použít můžete i pomerančovou šťávu, ale pak uberte na cukru.

Jahodová ledová tříšť s limonádou  Foto: Jahodová ledová tříšť s limonádou , Foto: kuchařka Mražené dezerty

Mražené dezerty Foto: MRAŽENÉ DEZERTY

Vytvořte si doma vlastní zmrzlinárnu a potěšte svou rodinu a přátele lahodnými mraženými dezerty. Díky této kuchařce s více než 60 recepty na různé sorbety, zmrzliny, granity a pěny to snadno zvládnete.

Inspirujte se tipy na poháry, sendviče, koktejly a další způsoby podávání ledového osvěžení. Zmrzliny nemusí být jen ovocné či smetanové, objevte například pikantní dýňovou, medovo-citronový mražený jogurt nebo karamelky brownies nebo karamelovou omáčku s alkoholem!

Zmrzlinová sezona začíná – vychutnejte si ji naplno!

Nakladatelství Omega.