zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Cider s granátovým jablkem
Autor: KitchenStory.cz Cider s granátovým jablkem

Cider s granátovým jablkem

Hodnoceno: 4x
Připravte si božský drink z jablečného cideru a granátového jablka – sice už je venku pěkná zima, ale alkohol vás postupně zahřeje. ;)
do 10 minut
2 porce

reklama

Postup

  1. Jablečný cider smíchejte spolu se šťávou z granátového jablka.
  2. Polovinu granátového jablka vezměte do ruky, semínky směřujícími do dlaně. Pomocí lžíce na granátové jablko několikrát poklepejte, aby vám z něj semínka vypadla.
  3. Jablko dobře omyjte a nakrájejte na tenké plátky. Ty vložte do skleničky na stojato, vsypte dovnitř semínka granátového jablka, přidejte kostky ledu a zalijte smíchaným ciderem se šťávou z granátového jablka.

Cider s granátovým jablkem 2 Foto: Cider s granátovým jablkem; foto: KitchenStory.cz

KITCHEN STORY

KitchenStory.cz Foto:

… aneb manželé v kuchyni!

Ze začátku to bylo vaření pro pár přátel a rodinu, ale pak se z toho stalo něco víc. Jirka a Marika se rozhodli, že se se svými každodenními zážitky, zkušenostmi a postřehy z kuchyně chtějí podělit a tak vznikl food blog KITCHEN STORY, kterému věnují každičkou volnou chvilku. Jejich obrovská výhoda je v tom, že jsou na to dva.  

Marika má ráda jednoduchou kuchyni o pár ingrediencích, která nezabere moc času a také zastává úlohu fotografa a stylisty. Jirka má radši větší výzvy, a proto se často pouští do složitějších receptů, navštěvuje kurzy vaření a různé kulinářské soutěže. Skloubením svých vlastností dokážou blogu propůjčit daleko rozmanitější pohled na život v kuchyni i mimo něj.

reklama