návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Letos v létě jedině opravdu poctivou zmrzlinu

Osvěžte se v létě poctivými zmrzlinami Pinko
Autor: archiv Pinko Osvěžte se v létě poctivými zmrzlinami Pinko
Snad každý z nás se v horkých letních dnech rád osvěží lahodnou zmrzlinou. Jak si ale v široké nabídce zmrzlin dobře vybrat, aby se z osvěžení nestalo spíše zklamání?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co se kvality zmrzliny týče, je potřeba posuzovat dvě hlavní hlediska. Je to chuť, tu ohodnotíme snadno, ale je to také kvalita použitých surovin, pro jejíž posouzení už je potřeba si pročíst složení uvedené na obalu. Protože ne všechno, co nám na první dojem chutná, je také kvalitní.

Pokud chcete mít jistotu, že si opravdu pochutnáte, hledejte v mrazících boxech zmrzlinu od českého výrobce PINKO.

Poctivá zmrzlina Pinko v rodinném balení Foto: Při výběru zmrzliny dbejte na kvalitu, Foto: archiv Pinko

Společnost PINKO se totiž výrobě zmrzliny věnuje více než 25 let a za tu dobu dovedla svoje zmrzliny k dokonalosti. V současné době dokonce nabízí dvě řady zmrzlin, které se vyrábějí podle zcela původních receptur z poctivých ingrediencí jako je tekuté mléko, máslo nebo smetana. A na chuti je to opravdu znát!

Osvěžte se v létě poctivými zmrzlinami Pinko  Foto:

Vybírat můžete ze smetanových zmrzlin na dřívku v kombinaci s ovocnými sorbety nebo ze čtyř variant zmrzliny v rodinném balení s názvem Kopečková zmrzlina.

Zmíněná řada Smetanových zmrzlina na dřívku kombinuje smetanovou zmrzlinu s ovocným sorbetem v klasických příchutích jahoda, malina nebo borůvka a nabízí také variantu pouze čisté smetanové zmrzliny. Všechny příchutě jsou zality v pravé čokoládě, čímž celý nanuk získává opravdu jedinečnou chuť.

Řada Kopečkových zmrzlin pak nabízí stejně kvalitní zmrzlinu v rodinném balení. Vybírat můžete ze dvou ovocných příchutí – jahoda nebo borůvka a dalších dvou tradičních variant – vanilka a čokoláda.

Osvěžte se v létě poctivými zmrzlinami Pinko  Foto: Poctivé zmrzliny Pinko v rodinném balení , Foto: archiv Pinko

Ať už tedy rádi mlsáte zmrzlinu na dřívku za chůze nebo raději v pohodlí domova a s rodinou, vybírejte spolehlivě a dopřejte sobě i svým blízkým dobrotu, kterou si pro její vskutku poctivou chuť a kvalitu zamilujete a budete se k ní rádi vracet.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související témata: nanuky , zmrzlina , česká zmrzlina , zmrzlina Pinko , kopečková zmrzlina
Reklama