zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Neodolatelné nanuky
Neodolatelné nanuky

Vyrobte si neodolatelné domácí nanuky

Až uhodí vedra, buďte připravení. Zchladit se můžete vlastnoručně připravenými mraženými dobrotami na dřívku. Inspiraci najdete v nově vydané knížce Neodolatelné nanuky.
klaram , 27.05.2013

reklama

Domácí nanuky jsou zábavné, ať už jde o jejich přípravu či konzumaci. Všechny recepty v této lákavé sbírce jsou snadné a doprovázejí je úžasné fotografie. Příprava nanuků představuje vynikající způsob, jak děti nadchnout pro práci v kuchyni a zabavit je vymýšlením vlastních příchutí. Navíc budete přesně vědět, co obsahují a ohlídáte si kvalitu použitých surovin. Užijte si zdravé mlsání s rodinou nebo uspořádejte nanukovou garden party pro přátele!

Neodolatelné nanuky - obálka, Foto:

Vybírat můžete z ovocných dobrot, jako jsou vrstvené banánové nanuky s malinami nebo vlnkované višňové nanuky. Pak vás čekají vymazlené nanuky včetně mátového potěšení máčeného v čokoládě nebo trojčokoládového nebe. Nové a pikantní nanuky zastupuje třeba limetový sorbet s chilli a kořeněné švestkové nanuky. Nanuky pro dospělé jsou inspirované oblíbenými koktejly, například jahodovou Margaritou nebo jablečným Martini.

Vydalo nakladatelství Slovart, www.slovart.cz

Autor: Klára Michalová

reklama

reklama

Přečtěte si také