Kvízová soutěž

Kvalitní a stále trendy! Vyhrajte sadu smaltovaného nádobí v hodnotě přes 5 500 Kč

Není náhodou, že se objevuje v téměř každé české domácnosti. Oblíbené smaltované nádobí totiž nabízí řadu výhod, které v dnešní době lidé poptávají. Kromě toho, že neuvolňuje žádné škodlivé látky, se snadno čistí a vydrží dlouhé roky bez známek poškození. V Českých Budějovicích vyrábí smaltované nádobí jako jediná v České republice firma BELIS, nástupce tradičního výrobce Sfinx. A vy teď máte možnost s námi toto skvělé nádobí vyhrát! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstíčka!

Sdílejte soutěž Facebook Twitter

O co hrajeme?

  1. 4-dílný set nádobí Premium šedý v hodnotě 2 926 Kč
  2. Smaltovaný oválný pekáč BSE s poklicí v hodnotě 1 549 Kč
  3. 5-dílná sada smaltovaných doplňků v hodnotě 1 145 Kč

Žádáme vás o dodržení pravidel vydaných společností FTV Prima spol. s r.o. Pravidla týkající se soutěže najdete ZDESOUTĚŽ BUDE VYHLÁŠENA S VÝHERCI NA TÉTO STRÁNCE A NA FACEBOOKOVÉM ÚČTU Prima FRESH. ÚČASTNÍ V SOUTĚŽI SOUHLASÍTE SE ZASLÁNÍM SLEVOVÉHO KÓDU NA UVEDENÝ EMAIL V SOUTĚŽ.

Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

MÁME PRO VÁS PŘEKVAPENÍ! DO 30.11. 2023 MŮŽETE POUŽÍT TENTO KUPÓN: STZPRM23 A ZÍSKÁTE SLEVU 5 % NA SMALTOVANÉ NÁDOBÍ BELIS.

Gratulujeme, vaše odpovědi byly zařazeny do soutěže.

Úspěšnost v soutěži   %  
Správně       odpovědí

Děkujeme za vaši účast. Vyhlášení soutěže proběhne za pomoci generátoru náhodných čísel. Zde na stránkách najdete výherní listinu s výherci. Děkujeme a držíme vám palce! Hodně štěstí.

Věděli jste, že...

Smalt je zjednodušeně křemičitou taveninou, která je podobná sklu či porcelánu. Smaltované nádobí tím především získává vlastnosti skla. Jihočeská společnost Belis dokáže díky po generace předávaným dovednostem nanášet tento materiál přímo na ocelové výlisky, které si firma sama vyrábí. Více se můžete dočíst zde.

Soutěžní otázky

1 Jaký objem v litrech má největší hrnec, který český výrobce smaltovaného nádobí BELIS nabízí ve své řadě Gastro nádobí?

Účast v soutěži vyžaduje registraci

Zadejte, prosím, vaše jméno a email.