Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Salát ze soba nudlí

4 porce
do 30 minut
Salát ze soba nudlí
Salát ze soba nudlí Autor: S vášní pro jídlo
Asijská kuchyně je přímo studnicí receptů s rychlejší přípravou a zajímavou kombinací chutí a tenhle salát to splňuje na sto procent. Ideální jako lehké hlavní jídlo třeba k večeři a zbytek si druhý den zabalte do práce do krabičky.
Reklama

Suroviny (4 porce)

Na zálivku:

Reklama

Postup

  1. Soba nudle uvařte podle návodu a nakonec je propláchněte ve studené vodě, aby se neslepily a zastavil se var.
  2. Salátovou okurku podélně rozkrojte a vydlabejte pryč semínka spolu s přebytečnou tekutinou. Okurku pak nakrájejte na menší kostičky a jarní cibulku na tenká kolečka.
  3. Na zálivku promíchejte všechny ingredience (doporučujeme je dát do skleničky, zavíčkovat a protřepat).
  4. Nudle promíchejte s okurkou, cibulkou černým sezamem, nasekaným koriandrem a zálivkou a hotový salát co nejdříve podávejte.
Reklama

Salát ze soba nudlí  Foto:

Salát ze soba nudlí, foto: S vášní pro jídlo

S vášní pro jídlo Foto: S vášní pro jídlo

S vášní pro jídlo je inspirativní foodblog, který píše Kaya Kounová Roubíčková.

Dobré jídlo je její velkou vášní, takže není náhoda, že čas ji přivedl k psaní právě o něm. Velmi ráda připravuje jídla nenáročná, zato s maximálně vyladěnými chutěmi.

Na stránkách blogu svasniprojidlo.cz se s vámi dělí o to nejlepší, co v kuchyni vytvořila. Najdete zde rozmanitou kuchyni z celého světa připravenou se špetkou hravosti a hlavně s vášní!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama