reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Sušenky pro pejsky
Autor: Kitchen and the City Sušenky pro pejsky

Sušenky pro pejsky

Hodnoceno: 0x
Naše dvě psí holčičky držíme zkrátka. Kromě granulí nedostávají nic navíc. Jen vylízat kelímek od jogurtu nebo občas kousek jablka. A to je opravdu moc milujeme – ale právě proto! Letos jsem se však rozhodla upéct sušenky i pro ně. Mají čestné místo vedle našeho cukroví. Moc jim chutnají!
do 1 hodiny
2 plechy porce

Další originální tipy na Vánoce podle foodblogerek najdete v aktuálním čísle časopisu Prima FRESH:

Článek

Sváteční pohoda s Prima FRESH  Foto:

Užijte si sváteční pohodu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Nové číslo časopisu Prima FRESH plné inspirace, která vám zpříjemní sváteční čas i zimní radovánky, najdete v prodeji již od středy 16. listopadu.

reklama

Suroviny (2 plechy porce)

Postup

  1. Rozehřejte troubu na 200 °C, dva plechy vyložte pečicím papírem.
  2. Vločky rozmixujte na jemnou mouku, mrkev oloupejte, nastrouhejte a rozmixujte ji s tuňákem na kaši. Promíchejte s polovinou ovesných vloček a kukuřičnou moukou a podle konzistence přilévejte vodu, až vznikne hustá směs.
  3. Těsto vyválejte na ploše vysypané zbylými ovesnými vločkami na plát silný 5 mm a vykrajujte různé tvary. Skládejte je na plech a pečte zhruba 20 minut. Nechte ještě pár minut dosušit na plechu a po vychladnutí skladujte ve vzduchotěsné nádobě.

Sušenky pro pejsky  Foto: Sušenky pro pejsky; foto: Kitchen and the City

Kitchen And The City - portrét Foto:

Představujeme Kitchen and the City!

Petra je máma dvou dospělých dcer a dvou pubertálních staffordů, která se provařila až ke svému blogu Kitchen and the City.

Miluje jednoduchou a rychlou kuchyni, ráda experimentuje s českou i světovou kuchynía v její ledničce vždycky najdete čerstvé suroviny a její tolik oblíbené chilli papričky.

Díky tomu, že se o své recepty ráda podělí, se vy můžete těšit na stálý přísun inspirace prošpikované zkušenostmi, kořeněné enthusiasmem a marinované láskou.

Foto portrétu: Benedikt Renč

reklama