návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Mandlovo-konopná kaše s borůvkami

Hodnoceno: 0x
1 porce
do 10 minut
Mandlovo-konopná kaše s borůvkami
Autor: Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den Mandlovo-konopná kaše s borůvkami
Skvělá snídaně po cvičení. Nachystejte si základ a nahoru pak sypte různé dobroty, které dodají další chuť a pozmění strukturu. Kombinace mandlového másla, konopných semínek, banánu a avokáda se postará o hutnost a krémovitost, zatímco borůvky zajistí nádhernou barvu a skořice příjemnou chuť.

Suroviny (1 porce)

Postup

  1. Zbavte avokádo pecky a oloupejte ho, všechny suroviny vložte do mixéru. Rozmixujte na hladkou, krémovitou směs. Možná budete muset mixování jednou či dvakrát přerušit a vše promíchat, protože použité suroviny neobsahují mnoho tekutiny a mohou se někde zachytit.
  2. PRIMA TIP Mražené drobné ovoce se snadno shání a do smoothie se skvěle hodí: navíc bývá většinou i levnější než čerstvé.

Mandlovo-konopná kaše s borůvkami  Foto: Mandlovo-konopná kaše s borůvkami; foto: Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den Foto:

Ella Woodward

30 nových receptů v kapesním vydání od autorky bestselleru Lahodně s Ellou.

Tato kniha je první ze série plánovaných knih chutných, výživných a superrychlých receptů v malém formátu.

Ella miluje smoothies a džusy! V této knize shromáždila 30 zcela nových a unikátních receptů na výživné smoothies a úžasné džusy s použitím snadno dostupných surovin rostlinného původu, plných lahodných chutí.

Jednoduché a rychlé – prostě ideální pro každodenní shon. Vychutnejte si borůvkovo-hruškový snídaňový koktejl, energií nabitý zelený sen nebo lahodný mátovo-kokosový shake.

Nakladatelství Omega, 249 Kč.