zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Letní smoothie s bazalkovým cukrem
Autor: Tasty Talkings Letní smoothie s bazalkovým cukrem

Letní smoothie s bazalkovým cukrem

Hodnoceno: 1x
Nastartujte každý den pořádnou porcí vitaminů! Smoothie máte hotové za pár minut a můžete ho vylepšit dokonalým bazalkovým cukrem.
do 10 minut
1 porce

reklama

Suroviny (1 porce)

Bazalkový cukr:

Postup

  1. Meruňky nakrájejte na měsíčky a jahody na malé kousky. Vše nasypte do mixéru a přidejte hrst hroznového vína a maliny. Ovoce zalijte šťávou z jednoho pomeranče a rozmixujte.
  2. Mezitím si připravte bazalkový cukr: do hmoždíře nasypte cukr a přidejte bazalkové listy. Společně podrťte, dokud se cukr nezabarví. Do smoothie přidejte podle chuti a pomixujte, já zkusila asi dvě malé lžičky a to stačilo na příjemné dochucení. Zbytek cukru můžete schovat do zavařovačky a uchovávat v chladu.

Letní smoothie s bazalkovým cukrem  Foto:

Letní smoothie s bazalkovým cukrem  Foto:

Letní smoothie s bazalkovým cukrem  Foto:

Letní smoothie s bazalkovým cukrem, foto: Tasty Talkings

Tasty TalkingsVítejte u Tasty Talkings!

Jmenuji se Tereza Pánková a k psaní o jídle jsem začala tíhnout v prvním roce studia na vysoké škole. Tehdy jsem si uvědomila, že psané slovo a focení jsou pro mě to pravé! Nejlepší variantou k realizaci tohoto koníčku se nakonec stalo založení blogu! Ten můj se jmenuje TastyTalkings.com a najdete na něm recepty, články zaměřené na svět gurmánů a fotoreporty z cest. Psaní je zkrátka něco, čím bych se chtěla v budoucnu živit!

reklama