Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jablečné taštičky jako od McDonald’s

10 ks porcí
do 30 minut
Jablečné taštičky jako od McDonald’s
Jablečné taštičky jako od McDonald’s Autor: Kuchařka pro dceru
Možná už začínáte tušit, že sendvičovač není jen jednoúčelový přístroj. Nejvíc ho určitě ocení studenti na kolejích a mladé, ještě ne úplně vybavené domácnosti. Nejen tousty a lívanečky patří k hitům, také taštičky z listového těsta mají věčný úspěch.
Reklama
Reklama

Postup

  1. V mikrovlnné troubě na 2 lžících vody poduste nastrouhaná nebo na malé kostičky pokrájená očištěná jablka. Jakmile jsou měkká, přidejte škrob rozmíchaný ve zbylé vodě a ještě krátce povařte, aby vznikla jablečná kaše s případnými kousky jablek.
  2. Pláty těsta lehce potřete máslem. Namazanou stranou dolů položte do rozehřátého sendvičovače, doprostřed každého čtverce dejte lžíci jablečné kaše a přikryjte dalším plátem těsta, namazanou stranou nahoru. Zapečte dozlatova a ještě teplé posypte vanilkovým cukrem.
Reklama

Jablečné taštičky jako od McDonald’s Foto:

Jablečné taštičky jako od McDonald’s                                                     Foto: Kuchařka pro dceru

Kuchařka pro dceruKuchařka pro dceru

Jana Florentýna Zatloukalová

Jak se naučit vařit dobře a s chutí? Jak ovládnout kuchyň? Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti? Tohle všechno naučí kuchařky-začátečnice Kuchařka pro dceru tak, jak by je to naučila jejich matka, kdyby na to měla čas.

Když se nezkušená dívka rozhodne naučit vařit, současné kuchařky jí příliš nepomohou – sklouzávají k příkazům, hemží se nejasnými pojmy, zapomínají upozorňovat na kritické okamžiky a nejčastější chyby. A už vůbec nedodají povzbuzení.

Tato knížka je však jiná. Naučí vás nejen o vaření přemýšlet, ale vezme vás za ruku a ukáže na vlastní zkušenosti autorky, jak to při objevování nejrůznějších tajů v kuchyni chodí. Máte tak v rukou rádkyni a kamarádku, která sdělí nejen vlastní doporučení, ale také poodhalí své pocity. A pokusí se zabránit tomu, abyste se nedopustili zbytečných kulinářských katastrof.

Kuchařka obsahuje 185 vyzkoušených receptů, jak uspět hned napoprvé...

Vydalo nakladatelství Smart Press.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama