Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vybavte se na léto novinkami Bobble

Novinky Bobble
Novinky Bobble
Lahve a džbány značky Bobble mají unikátní filtrační systém, kterým proměníte kohoutkovou vodu v jiskřivý pramen :) Seznamte se s novinkami, které vám zpříjemní léto!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Léto v růžové

Aktuální novinkou je limitovaná edice růžové bobble lahve s logem Avon. Z každé prodané Avon lahve bude 10 Kč připsáno na účet Avon konta proti rakovině prsu. Bobble se totiž stal hrdým partnerem letošního Avon pochodu, který se měl konat 8. června v Praze. Aktuálně se kvůli povodním celá akce přesouvá na září. Lahev si ale můžete koupit už teď v oficiálním e-shopu značky Bobble za 299 Kč nebo na podzim přímo v cíli Avon pochodu ve Žlutých lázních.

Bobble a Avon pochod, Foto:

Sportem ku zdraví

Designová filtrační lahev bobble z dílny Karima Rashida dostala novou podobu. Filtrační lahev Bobble Sport je stejně chytrá jako její předchůdkyně. Díky šikovné inovaci v podobě uhlíkového filtru, který funguje zároveň jako pítko a uzavírání lahve, se můžete osvěžit kdekoliv budete zrovna potřebovat. Filtr zachytí všechny nečistoty a pachy obsažené v kohoutkové vodě. Bobble Sport má větší obsah (0,75l) a tělo lahve je z odolnějšího matného plastu, takže lahev vydrží časté používání, které je při sportu nezbytné. Dalším novým prvkem je praktické gumové víčko připevněné k hrdlu láhve. Víčko se tak nikdy neztratí a ouško lze navíc využít k nošení nebo přichycení lahve.

Bobble Sport, Foto:

Stylově vybarvené léto

Džbány Bobble z dílny světoznámého designéra Karima Rashida jsou nejen krásné, ale i velmi praktické. Díky unikátní přímé filtraci stačí džbán s filtrem postavit do dřezu pod tekoucí vodu a voda teče do nádoby rovnou přefiltrovaná. Pak už do džbánu můžete přidat mátu, citron, led… Na léto si můžete vybrat ze dvou nových krásných barviček. Novinkou je také zásobník na led, který má tvrdé okraje, ale samotné formičky jsou ze silikonu, takže z nich kostky ledu jednoduše vytlačíte. Nechybí ani silikonová štětka na čištění džbánů.

Džbány a doplňky Bobble, Foto:

Kompletní nabídku značky Bobble, včetně náhradních filtrů, najdete v oficiálním e-shopu urbanlux.cz

Autor: Klára Michalová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama