návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Vítejte v Babiččině zahradě

Babiččina zahrada
Autor: archiv Babiččina zahrada
Nová restaurace Babiččina zahrada v Průhonicích u Prahy vznikla po rekonstrukci bývalého hotelu a má sympatický koncept. Vévodí mu jednoduchý jídelní lístek, na kterém najdete báječnou klasiku jako telecí řízek s bramborovým salátem nebo ovocné knedlíky s přepuštěným máslem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přímo v restauraci stojí modrá kachlová kamna, na kterých budou kuchaři vařit polévky, v peci péct kachny a domácí buchty. „Chybět nebude výběr domácích chlebů s kváskem, uzené speciality ani domácí limonády,“ doplňuje výčet lahůdek jako od babičky šéfkuchař restaurace Radek David, který se těší, až bude hostům předkládat prvorepublikové lahůdky, jako jsou račí ocásky, pečené sladkovodní ryby ze Šumavy nebo roládky z perličky.

A dodává, že do dobrého podniku nepatří žádné potravinové náhražky. „Dodavatele jsme pečlivě vybírali mezi českými a zahraničními farmáři. Cukety, rajčata nebo třeba bylinky pak máme z vlastní zahrady. Raky a kachní játra dovážíme například z Francie, jablečná prasátka z Německa. Domácí těstoviny, knedlíky nebo bramborové krokety samozřejmě připravujeme čerstvé,“ doplňuje David, který je zároveň šéfkuchařem v pražské La Verandě.

Babiččina zahrada

Babiččina zahrada

Po dobré večeři relaxace

 

 

Kromě jídla nabízí podnik Babiččina zahrada i ubytování a místo pro aromaterapii, masáže a odpočinek. „Je pro nás důležité vytvořit místo, kde se lidé nejen dobře najedí, ale načerpají i novou energii. Profesionální terapeutky budou v prvním patře návštěvníkům poskytovat například aromaterapie, polynéské a ajurvédské terapie nebo fyzioterapie,“ uvedl majitel podniku Yurij Kolesnik. V relaxačním patře restaurace nebudou chybět ani lymfatické nebo havajské masáže. Návštěvníci si budou moci zacvičit také jógu či zklidnit svoji mysl při meditaci.

Babiččina zahrada

Babiččina zahrada nabízí na ploše 3500 m² místo pro gastronomické zážitky, relaxaci, obchodní jednání, svatby, promoce a další oslavy. Jídla jsou vesměs z kategorie svátečních záležitostí, na které je chuť hlavně o víkendu a do kterých se doma nikomu pořádně nechce. Zvláštní pozornost si zaslouží zdejší dezerty, ty jsou vážně jako od babičky. Nechybí ani široká nabídka dětských jídel. Mrkněte na menu. Restaurace je otevřena od července 2013.

Babiččina zahrada

Babiččina zahrada Restaurace Babiččina zahrada

 

Tovární 536

252 43 Průhonice

tel.: +420 272 690 865

www.babiccinazahrada.cz a Facebook

Otevírací doba restaurace je od 12.00 do 24.00, zahrada je otevřena do 22.00.

Autor: Kateřina Obrazová / ThinkFood.cz

Reklama