Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 9.–15. prosince

Tipy na gastro akce 9.-15.12.
Tipy na gastro akce 9.-15.12. Autor: Thinkstock
Tento týden jsme pro vás připravili přehled různých adventních trhů. Navštivte vánoční vesničky, řemeslné trhy nebo se přijďte podívat, jak se slavily Vánoce v době empíru. Kromě klasických vánočních pochoutek, medoviny a svařáku tu můžete objevit i náměty na zajímavé dárky a vánoční výzdobu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vánoční adventní neděle na Jiřáku

8.–22. prosince 2013, farmářské tržiště Jiřák, Nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 3, region Praha

Nevíte, co pořídit babičce, sestřenici nebo tatínkovi k Vánocům? Přijďte omrknout výběr dárků na rukodělné neděle na Jiřák, které budou věnované především vánočním a dárkovým radostem a cukroví. Těšit se můžete i na bohatý program pro děti i dospělé a živou hudbu. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 9.-15.12.  Foto: ThinkstockBrněnské Vánoce

29. listopadu – 29. prosince 2013, více míst, Brno, region jihomoravský

Navštivte tradiční vánoční trhy, které v ulicích Brna navodí tu pravou vánoční atmosféru. Na náměstí Svobody bude každý den připraven bohatý kulturní program včetně vánoční vesničky s nejrůznějšími stánky a pochoutkami. Podíváte se také do běžně nepřístupné části Labyrintu pod Zelným trhem, kde ochutnáte různé druhy kávy. Letošní novinkou je pak zimní kino, které rozhodně stojí za návštěvu. Více info ZDE.

Advent a Vánoce v Českém Krumlově

29. listopadu – 6. ledna 2014, více míst, Český Krumlov, region jihočeský

Čas adventu v Českém Krumlově si můžete zpříjemnit řadou překrásných setkání počínaje společným rozsvícením vánočního stromu, koledami, mikulášskou nadílkou nebo Ježíškovou poštou. Nepřijdete ani o živý Betlém za bohatého hudebního doprovodu. Posilnit a zahřát se budete moci vánočním punčem a cukrovím. Více info ZDE.

Valdštejnské Vánoce

14. prosince 2013, areál zámku Mnichovo Hradiště, Mnichovo Hradiště, region středočeský

Zveme vás na vánoční slavnosti pořádané v duchu období empíru z počátku 19. století, kdy na zámku působil, a velmi si jej oblíbil, hrabě Arnošt Filip z Valdštejna s chotí Ernestinou. Na této originálně pojaté oslavě vánočního období tak ochutnáte tradiční pochoutky, medovinu a svařené víno, součástí akce bude také dobový jarmark s řemeslnými výrobky. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 9.-15.12.  Foto: Thinkstock

Vánoce ve skanzenu Zubrnice

14.–15. prosince 2013, soubor lidové architektury Zubrnice, Zubrnice, region ústecký

Chvíle klidu a pohody najdete v době vánočního shonu v zubrnickém skanzenu. Čekají vás vánoční zvyky, vánoční výzdoba, vůně vánoček, vystoupení folklórního souboru, divadlo a mnoho dalšího. Nakoupíte zde také nejrůznější ozdoby, dárečky, cukroví a vánoční pečivo. Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama