Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 29.7.–4.8.

Tipy na gastro akce 29.7.-4.8.
Tipy na gastro akce 29.7.-4.8.
Prázdniny jsou právě v polovině, a pokud jste si dosud neužili výletnictví, je ta správná chvíle. Ve všech koutech země je spousta příležitostí, jak si užít skvělé jídlo a pití, stačí si jen vybrat a vyrazit!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Beer Fest 2013

2.–3. srpna, 3. ročník, RS Budoucnost, Nová Ves č. 139, Frýdlant nad Ostravicí, region moravskoslezský

A je tu další pivní festival! Tentokrát se za zlatavým mokem můžete vydat do Frýdlantu nad Ostravicí. Festival slibuje nejen velký výběr pivních speciálů, ale také bohatý hudební program a řadu zajímavých soutěží o ještě zajímavější ceny. K zakousnutí budou, jak velí počasí, pochoutky na grilu! Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 29.7.-4.8.

Slavnosti okurek

2.–3. srpna, Masarykovo náměstí, Znojmo, region jihomoravský

Dostali jsme se do gastronomického milénia, kdy i klobásy mají svoje slavnosti, tudíž není s podivem, že vás lákáme na festival okurek. Této akci však byly inspirací historické tradice – Znojmo bylo totiž proslaveno pořádáním velkých okurkových trhů. Ochutnat budete moct rozličné pokrmy z okurek v nejrůznějších uskupeních. Nakládačkám zdar! Více info ZDE.

Jánošíkův dukát

15. ročník

2.–4. srpna, Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod Radhoštěm, region zlínský

Tentokrát zabrousíme do kuchyně sousedů. Na festival slovenského folklóru vás zve Valašské muzeum. Jánošíkův dukát se zde pořádá již popatnácté, tentokrát však budou k mání pochoutky nejen z Čech, ale také Maďarska, Polska a Slovenska. Nebude chybět ani mistrovství Valašského království ve stloukání másla. Více info ZDE.

Kulinářsko-vinařský den

3. srpna, Zámek Potštejn, Jarníkova 1, Potštejn, region královéhradecký

Ochutnat kvalitní vína místních vinařů, koupit si exotické koření a zhlédnout kuchařskou show – to vše můžete na Kulinářsko-vinařském dni v Potštejně. Čeká vás také míchání koktejlů, kuchařská instruktáž makrobiotické kuchyně a mnoho dalšího. Celé odpoledne bude hrát navíc pravá moravská cimbálová muzika – to je atmosféra! Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 29.7.-4.8.

Mikulovské pivobraní 2013

3. ročník

3. srpna, Amfiteátr Mikulov, Mikulov, region jihomoravský

Jižní Morava je domovem kvalitních vín, ale ani pivo zde nemají špatné! Přesvědčit se o tom můžete na Mikulovském pivobraní. Čeká vás bohatá nabídka piv a pivních speciálů (více než 70 druhů), hudební i kulturní program a soutěž o nejvyšší pivní číro festivalu! Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama