návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Tipy na gastro akce v týdnu 24. 6. – 30. 6.

Gastronaut 24.6.- 30.6.
Gastronaut 24.6.- 30.6.
I když nejste školou povinní, poslední předprázdninový týden má svou specifickou atmosféru plnou očekávání. A v pátek odpoledne to vypukne! Oslavte příchod prázdnin nějakou gastro akcí, na které se nejen dobře najíte a napijete, ale také pobavíte :)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Beerfest Olomouc

26.–29. června, Korunní pevnůstka Olomouc, třída 17. listopadu, region olomoucký

Největší pivní festival se koná v moravské metropoli – městě Olomouc. Nenechte si ujít na stovku pivních značek počínaje klasickými "desítkami" až po nejrůznější pivní speciály z produkce více než 30 pivovarů z ČR, regionálních pivovarů a minipivovarů. Prvních 1500 návštěvníků získá pivo zdarma! Vystoupí Mig 21, Polemic, Kryštof, Sunshine nebo Václav Neckář se skupinou Bacily. Více info ZDE.

Loštické slavnosti hudby a tvarůžků

18. ročník

27.–30. června, Náměstí Míru, Loštice, region olomoucký

Již poosmnácté nám pod nosem zavoněla akce Loštické slavnosti hudby a tvarůžků. Prodej tvarůžků, tvarůžkové klání, slavnostní ohňostroj – to vše loštické náměstí slibuje, navíc můžete zavítat také do tamního muzea na smrduté sýry se specializující. Čeká vás i bohatý doprovodný program! Více info ZDE.

Jahodový den

29. června, Šťastná země, Karlovice, region liberecký

A jsme opět u nejsladších plodů léta – jahod! Že je jejich sezona na vrcholku, dokazují akce, které jahodám věnují celý den. V zábavném dětském areálu Šťastná země vás čekají jahodové dobroty i soutěže pro celou rodinu. Jahody si zde samozřejmě budete moci nakoupit na horší časy. Více info ZDE.

Gastronaut 24.6., Foto:

Apetit Festival Pardubice

29.–30. června, Dostihové závodiště Pardubice, Pražská 607, Pardubice, region pardubický

Pardubické dostihové závodiště tentokrát hostí jednu z nejlepších gastronomických akcí v kraji! Kam jinam byste se měli vydat na degustační menu z cvrčků, sarančat a sušených červů v podání Petra Ocknechta nebo menu připravené dvojnásobným držitelem michelinské hvězdy Romanem Paulusem? Máte strach? Podávat se budou nejen exotické speciality, ale také sezonní „normality“. Ochutnat budete moct více než 100 druhů piv a pivních speciálů. Více info ZDE.

Pivovarská pouť

29. června, areál pivovaru Strakonice, Podskalská 324, Strakonice, region jihočeský

Do soutěže jedlíků se můžete přihlásit na akci Pivovarská pouť, která se koná v areálu pivovaru Strakonice. Pochutnáte si zde na výborných řízečcích a nebude chybět ani již tradiční Neckyáda. Vystoupí kapela Rangers – Plavci a bude i rocková diskotéka. Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama