Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 2.–8. září

Tipy na gastro akce 2.-8.9.
Tipy na gastro akce 2.-8.9. Autor: Thinkstock
Nejméně oblíbený týden dětí nemusí být nutně smutným týdnem pro vás – alespoň co se gastronomie týče. Ve velkém se rozjíždějí vinné akce, ale i takové pikantnosti, a to doslova, jako brněnské chillibraní nebo pražský festival oslavující kvalitní kuchyni – Chefparade. Škole a novým chutím, zdar!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vinobraní na Kuksu

7. září 2013, Hospital Kuks, Kuks, region královéhradecký

Nahlédněte do doby hraběte Šporka a ochutnejte ta nejlepší vína na Kuksu. Historický vinohrad byl obnoven v roce 2005 a vy si zde budete moct již posedmé vychutnat bohatý kulturní program, jarmark, spoustu gurmánských specialit a celou řadu lahodných vín. Své sklepy zde otevře na dvacet vinařů a představí tak to nejlepší ze své produkce. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 2.-8.9.

Chillibraní a Chilližrout

7. září 2013, Areál LS, Rakovecká 1236/30, Brno, region jihomoravský

Tato akce je jednou z nejpeprnějších událostí roku. Čili jestli jste na pálivé, čtěte pozorně! Spolek vášnivých pěstitelů a konzumentů chilli připravuje druhý ročník tohoto velmi pikantního festivalu a mistrovství v pojídání chilli. Jedním z cílů celé události je představit chilli z jiného úhlu pohledu, než jsou běžné supermarketové produkty, a současně rozbořit mýty, kterých je kolem chilli více než dost. Návštěvníci zde poznají pikantní pokrmy z celého světa a zároveň budou mít možnost se seznámit s nemalou částí populace věnující se tomuto koníčku. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 2.-8.9.

Tipy na gastro akce 2.-8.9. Pivovarské slavnosti

6.–7. září 2013, Areál pivovaru Holba, Pivovarská 261, Hanušovice, region olomoucký

Další, v pořadí desátý ročník oslav piva je tady! Opět budete moct navštívit hanušovický pivovar, kde na vás bude čekat oslavenecký speciál Holba Strong a více než deset druhů piv. Tento rok propukne také velký ohňostroj a o zábavu se postará kapela Chinaski. Část výtěžku ze vstupného pivovar Holba jako každoročně věnuje na regionální dobročinné projekty. Více info ZDE.

Foodparade

7.–8. září 2013, Trojský zámek, U trojského zámku 4/1, Praha 7 – Troja

V krásných zahradách zámku Troja se představí známé pražské restaurace a jejich šéfkuchaři, kteří připraví vybrané speciality. Po celé dva dny bude vás i vaše děti bavit pestrý program, ochutnáte zde lahodná vína a kávu, několik druhů piv, exotické koktejly a delikatesy z celého světa. Novinkou letošního festivalu je amatérská soutěž, které se může zúčastnit každý, kdo přijde s originálním receptem, ve kterém použije dýni. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 2.-8.9.

Tipy na gastro akce 2.8.9. Foto:Thinkstock

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama