Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 2.–8. prosince

Tipy na gastro akce 2.-8.12.
Tipy na gastro akce 2.-8.12. Autor: Thinkstock
A máme tu první prosincový týden. Jestli nevíte, co s časem, nebo kde nakoupit originální dárky či dobroty na váš sváteční stůl, určitě zavítejte na některý z adventních trhů, kde načerpáte kromě spousty inspirace i pravou vánoční atmosféru.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mysleli jsme také na to, abyste tam měli co k ochutnávání a zakousnutí a aby se bavily i vaše děti. Proto v tipech na tento týden najdete akce s bohatým programem a samými lahůdkami.

Advent v Babiččině údolí

5.–8. prosince 2013, Rudrův mlýn, Ratibořice, region královéhradecký

Přijďte si užít vánoční atmosféru do Rudrova mlýna v Babiččině údolí! V budově vodního mandlu v sousedství mlýna se bude jako každý rok konat malý adventní trh. Zároveň budete moci posedět v hospůdce s tradičním sortimentem občerstvení a na závěr nahlédnete do štědrovečerně vyzdobené Babiččiny světničky na Starém bělidle. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 2.-8.12.  Foto: ThinkstockValašský mikulášský jarmek

22. ročník

6.–8. prosince 2013, Valašské Klobouky, region zlínský

Navštivte tradiční mikulášský jarmark, tedy zde "jarmek", a pochutnejte si na valašských specialitách, medovině i svařeném víně. Vystoupí zde desítky muzikantů, zpěváků a tanečníků, chybět nebude ani Mikuláš a jeho družina. Čeká vás také spousta soutěží, například o Nejpěknější mikulášský perník a další. Více info ZDE.

Hovorčovické vánoční trhy se zabijačkou

7. prosince 2013, fotbalové hřiště SKK Hovorčovice, U rybníka, Hovorčovice, region středočeský

Vánoční trhy a vesnická zabijačka v jednom? Ano, nenechte si ujít spousty vánočních pochoutek, ručně vyráběné hračky a další řemeslné výrobky. Na trzích budou k mání také zabijačkové dobroty jako jitrnice, tlačenka, klobásky a další. Kdo by ale raději něco sladkého, potěší ho různé palačinky, trdelníky i ochutnávka vánočního cukroví. Více info ZDE.

Adventní zabijačkové hody

7. prosince 2013, statek Zduchovice, Zduchovice, region středočeský

Zveme vás na domácí zabijačkové hody, kde si můžete rovnou pořídit kvalitní maso a další suroviny na váš vánoční stůl. Kromě tradiční zabijačky, masných specialit a spousty piva pro vás bude totiž připraven i vánoční trh se zbožím za velkoobchodní ceny. Ani děti nepřijdou zkrátka, mohou se projet na koních nebo nakrmit zvířátka v mini ZOO. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 2.-8.12.  Foto: Thinkstock

Adventní dny

7.–8. prosince 2013, Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, region jihočeský

Zavítejte na státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci. Najdete zde tržiště s nabídkou rozmanitého zboží a občerstvení, překvapí vás pěvecká, taneční i divadelní vystoupení, ukázky řemesel a mnoho dalšího. Mimo jiné si pochutnáte na sladkých i slaných dobrotách a podíváte se, jak fungovala zdejší Černá kuchyně za provozu. Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama