návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Tipy na gastro akce v týdnu 19.–25. srpna

Tipy na gastro akce 19.-25.8.
Tipy na gastro akce 19.-25.8. Autor: Thinkstock
Předposlední prázdninový týden láká na nevšední akce, které spojují skvělé jídlo a pití s kulturními zážitky. K výborné whisky vám zahrají skotští dudáci, hudba bude znít i k ochutnávce nejlepších místních vín a na kozím mejdanu bude kromě sýrů i hudební festival.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dožínkový jarmark

23.–24. srpna 2013, Velké náměstí, Kroměříž, region zlínský

Poctivé produkty z celé České republiky zakoupíte předposlední víkend v Kroměříži. Nejprve doporučujeme obhlédnout manufatkurní výrobky a posléze se zaměřit na vynikající vína z Čech a netradičně také z Makedonie. K zakousnutí se budou prodávat poctivé farmářské dobroty a zajímavostí celého jarmarku bude řemeslné umění z Indonésie. Více info ZDE.

Pardubický festival vína

23.–24. srpna 2013, Pardubický zámek, Pardubice, region pardubický

Konec srpna slibuje v Pardubicích velkolepou vinnou událost. Přijďte ochutnat to nejlepší z české a moravské produkce vín. Festival proběhne na dvou místech. Prvním bude Pardubický zámek, zasvěcený výstavě a ochutnávce vín. Druhým bude Pernštýnské náměstí, kde se v pátek uskuteční "Pardubická vinařská noc" plná hudby, dobrého vína a pití. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 19.-25.8.  Foto: Thinkstock

Kozí mejdan

21.–25. srpna 2013, na samotě Milkovice, Libáň, region královéhradecký

Festival věnovaný kozám přinese nepřetržitou hudební produkci různých hudebních žánrů, probíhat bude na dvou pódiích. Dále se můžete těšit také na autorská čtení, divadlo a promítání filmů. Když na vás po té vší kultuře přijde hlad, nebojte se ničeho a ochutnejte pokrmy vegetariánské kuchyně, sladké moučníky, pekařské výrobky a žízeň zaženete pivem, vínem či limonádou. Děti si přijdou na své díky programu určenému přímo pro ně. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 19.-25.8.  Foto: Thinkstock

Skotské hry na zámku Sychrov

23.–24. srpna 2013, Státní zámek Sychrov, Sychrov, region liberecký

Zajeďte na majestátní zámek Sychrov načerpat atmosféru skotských tradic. Hlavním sobotním programem bude sice hudba a tanec. Avšak součástí celého dění budou také slavnosti whisky. Své produkty zde představí čeští i zahraniční výrobci. A abyste se nebáli, že vás zde budou pouze nalévat tímto zlatavým mokem, prozradíme, že se můžete těšit také na občerstvení zahrnující skotské i místní speciality. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 19.-25.8.  Foto: Thinkstock

Autor: Redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama