Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 16.–22. prosince

Tipy na gastro akce 16.-22.12.
Tipy na gastro akce 16.-22.12. Autor: Thinkstock
Tento týden se můžete těšit na další várku tipů, kam před Vánoci zajít nasát tu pravou vánoční atmosféru. Vůně punče, svařáčku, cukroví a vánočních perníčků vás čeká na různých adventních trzích. Kromě toho na nich seženete na poslední chvíli i zajímavé a originální vánoční dárky.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vánoční trhy Karlovy Vary

30. listopadu 22. prosince 2013, Třída T. G. Masaryka, Karlovy Vary, region karlovarský

Nenechte si ujít adventní atmosféru na trzích v Karlových Varech. Těšit se můžete na tradiční rozsvícení vánočního stromu, na dětské vánoční dílny, hudební, taneční a divadelní vystoupení a na mnoho dalšího. Na trzích samozřejmě nakoupíte tradiční vánoční speciality, jako je například vánoční cukroví či vánoční punč. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 16.-22.12.  Foto: Thinkstock

Karlštejnský královský advent

22. prosince 2013, městys Karlštejn a hrad Karlštejn, region středočeský

Zveme vás na adventní program na náměstí v Karlštejně. Těšit se můžete na různá taneční i hudební vystoupení, chybět nebude ani historický jarmark, výroba vánočních svícnů nebo živý betlém. Ochutnáte také spousty vánočních dobrot a koňaků, nebo se můžete rovnou zúčastnit soutěže o nejlepší vánočku. Více info ZDE.

Vánočka z Oranžové kavárny

Barevnou domácí vánočku zvládnete v deseti krocích

Vánoční trhy v Olomouci

24. listopadu 23. prosince 2013, Horní náměstí, Olomouc, region olomoucký

Nemusíte jezdit až do Vídně za vánočními trhy. Neopakovatelnou vánoční atmosféru totiž naleznete i uprostřed tohoto historického města. Olomouc vám nabídne tradiční vánoční trhy a bohatý doprovodný program. A kromě tradičních tuzemských a lokálních specialit můžete ochutnat i norimberské a vídeňské punče a kulinářské speciality. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 16.-22.12.  Foto: ThinkstockVánoční trhy Praha

10. ročník

30. listopadu – 6. ledna 2013, více míst, Staroměstské a Václavské náměstí, Praha 1, region Praha

Nenechte si ujít největší vánoční trhy v České republice na Staroměstském a Václavském náměstí. Opět vás čeká adventní vesnička s typickými domky s červenými střechami. V nich zakoupíte vánoční dekorace, drobné dárky i občerstvení a klasické vánoční lahůdky i svařené víno. Na Štědrý den se bude dokonce i rozlévat rybí polévka. Několik stánků vás čeká i na náměstí Republiky. Více info ZDE.

Adventní trhy v Jindřichově Hradci

1.–29. prosince 2013, centrum města, Jindřichův Hradec, region jihočeský

Vánoční stánky na náměstí Míru v Jindřichově Hradci pro vás budou přichystané po celý advent. Na stáncích můžete zakoupit tradiční vánoční výrobky, ale také horké nápoje na zahřátí a klasické místní vánoční občerstvení. Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama