Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 15.–21. července

Tipy na gastro akce 15.-21.7.
Tipy na gastro akce 15.-21.7.
Při cestě za dobrým jídlem a pitím můžete procestovat celou republiku. Máme pro vás ty nejlepší tipy na tento týden, teď už si jen vytvořte vlastní cestovní itinerář a hurá na gastronomický výlet :)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Meruňkobraní s Jarmarkem u Floriána

20. července, centrum města, Miroslav, region jihomoravský

Meruňkobraní zahrnuje nejen dobroty z meruněk, ale také soutěž o „Meruňkového krále“ (soutěž v pojídání meruňkových knedlíků), „Meruňku roku“ (o nejhezčí meruňku) nebo o nejlepší meruňkovou pálenku. Lidová řemesla, průvod, módní přehlídka – jak tato meruňková směsice dopadne? Minimálně si zde každý najde to své… Více info ZDE.

Hudební festival Znojmo

12.–28. července, Znojmo, region jihomoravský

Znojemský festival se sice profiluje jako akce hudební, ale nabízí mnoho premiér nejen z oblasti hudby! Skladby z francouzského královského dvora bude totiž provázet to nejlepší víno! Ke každému koncertu jsou připraveny degustace partnerských vín, ve vybraných restauracích si pak můžete pochutnávat na festivalových menu. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 15.-21.7.

Staročeské hody

20. července, historická vesnice Botanicus, Ostrá 8, region středočeský

Jste-li zvědaví na to, co naši předkové vařili, jedli a pili, nenechte si ujít Staročeské slavnosti v historické vesnici Botanicus. Pokrmy staročeské kuchyně budou připraveny dle sezony tamních bylinných zahrad, těšit se můžete také na přednášku o jedlých květech. Na děti čeká celá řada her a soutěží. Více info ZDE.

Pekařská sobota

20. července, 20. ročník, Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod Radhoštěm, region zlínský

A je to tady – jubilejní ročník oslav cechu pekařského! Čeká vás vynikající, poctivě zhotovené pečivo, soutěž o ten nej chleba a rohlík nebo pekařský trojboj – soutěž pekařských mistrů v netradičních disciplínách, případně pečení chleba v chlebové peci. O pohodu při pojídání se postará hudební doprovod. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 15.-21.7.  Foto: Thinkstock

Harrachovské pivní slavnosti

20. července, areál pivovaru a sklárny Novosad, Harrachov, region liberecký

Vyzkoušejte si držení tupláku a pití piva na čas, jízdu na opilém kole nebo hod sudem do dálky. Čeká vás široká nabídka piv z místního minipivovaru a pivovarů Kocour a Konrád, ovocné destiláty nebo třeba medovina. Připravena bude bohatá tombola a možnost prohlídky muzea a sklárny s příležitostí vyzkoušet si foukání skla. Nejvíce se ale těšíme na sklářský jarmark. Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama