návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Tipy na gastro akce v týdnu 12. – 18. srpna

Tipy na gastro akce 12.-18.8.
Tipy na gastro akce 12.-18.8. Autor: Thinkstock
Při prázdninovém cestování zahrňte do plánování výletů i zajímavé akce, při kterých můžete ochutnat výborná vína, zajímavé regionální dobroty nebo například nejlepší guláš!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bzenecká pouť 2013

16. – 18. srpna, Náměstí a centrum města, Bzenec, Region Jihomoravský

Bzenec je vyhlášený nejen svými vinicemi, skvělým vínem, ale také bzeneckou poutí, která se každoročně koná k úctě a slávě Panny Marie. Užijete si nejen pouťových atrakcí, ale také degustací, například v zámeckém vinném parku, kde budou k mání prestižní vína kolekce: GrandsVins Alfons Mucha, EGO, HerbariumMoravicum atd. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 12.-19.8.  Foto: Thinkstock

Vsetínský gulášfest

16. – 18. srpna, 4. ročník, Výstaviště u Sandriku, Vsetín, Region Zlínský

A je tu další festival zaměřený na guláš! V již čtvrtém ročníku se bude bojovat o titul „Vsetínský gulášový král“ a dobrota se bude podávat přímo z kotle. Čeká vás bohatý doprovodný program – stánky, kolotoče, kapely a zábavné akce pro děti. Více info ZDE.

Farmářské dny

16. – 18. srpna, Ekofarma Lesní bouda, Černý důl 187, Pec pod Sněžkou, Region Královéhradecký

Farmářské dny na ekofarmě Lesní bouda jsou určeny všem milovníkům dobrého jídla a horské přírody. Během akce můžete ochutnat speciality tradiční krkonošské kuchyně v novém kabátku. Čekají vás například biftečky, jehněčí kolínko, nebo grilované kozí sýry s fazolkami a anglickou slaninou. Během obou víkendových dní se můžete seznámit s průběhem zpracování ovčí vlny. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 12.-19.8.  Foto: Thinkstock

Tvaružkovy hode s ukázkou výroby tvarůžků

16. – 18. srpna, Hanácké skanzen, Příkazy 54, Příkazy, Region Olomoucký

Akce zasvěcena tvarůžkům se bude konat jak jinak než v kraji Olomouckém. Budete zde moci ochutnat tvarůžkové speciality – tvarůžkové pomazánky, uzené tvarůžkové klobásy, Loštický polibek a další tvarůžkové speciality naslano i nasladko. Děti jistě zaujme tiskařská dílna a loutkové divadlo. O hudební produkci se postará cimbálovka! Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama