návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Tipy na gastro akce 30. prosince 2013 – 5. ledna 2014

Tipy na gastro akce 30.12. - 5.1.
Tipy na gastro akce 30.12. - 5.1. Autor: Thinkstock
Pořád ještě nevíte, kam vyrazit na Silvestra? Máme pro vás pár tipů, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle. Příchod roku 2014 tak můžete oslavit stylově luxusním exotickým menu nebo si pochutnat na klasice či zažít silvestrovskou oslavu na zámku.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud máte děti, můžete s nimi vyrazit klidně už odpoledne a pobavit se celá rodina, třeba v zámeckém labyrintu.

Gala večeře za doprovodu kapely AbbaRevival band

31. prosince 2013, Kongresová 1, Praha 4, region Praha

Přijďte oslavit Silvestra výborným jídlem a skvělou zábavou do hotelu Corinthia Hotel Prague! Vybírat budete moci ze široké nabídky mezinárodní kuchyně formou bufetových stolů. Určitě si užijete i možnost neomezené konzumace nealkoholických nápojů, piva a vína. Celý večer vás bude bavit příjemná zábava a DJ, který vás roztančí svými rytmy. Nepřijdete ani o tombolu, půlnoční přípitek a samozřejmě výhled na Prahu a ohňostroj. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 30.12. - 5.1.  Foto: Thinkstock

Silvestrovská zábava 2013

31. prosince 2013, Ranč u Bašty, Úžice, region středočeský

Přijďte strávit poslední noc v roce 2013 na Ranč u Bašty. Čeká vás spousta dobrot na rautu, živá hudba k tanci i poslechu a nebude chybět ani půlnoční přípitek a novoroční ohňostroj. Mimo jiné ochutnáte například pečená masa přímo z kamenné pece nebo šunku od kosti na rožni. Milovníci kvalitního masa se tak mají na co těšit. Více informací najdete ZDE.

Silvestr na zámku Dětenice

31. prosince 2013, Zámek Dětenice, Dětenice, region královéhradecký

Silvestr v dobovém prostředí středověku? Proč ne? Tak můžete oslavu příchodu roku 2014 zažít v historických prostorách zámku Dětenice. U brány vás přivítají halapartníci, příjezdová cesta bude lemována loučemi, před zámkem trubači… Nebude chybět velkolepý půlnoční ohňostroj v zámeckém parku a samozřejmě ani bohatý raut. Více informací najdete ZDE.

Tipy na gastro akce 30.12. - 5.1.  Foto: Thinkstock

Kulinářská pouť Dálným Východem v restauraci Rickshaw

31. prosince 2013, Rickshaw Restaurant, 2. patro, Kongresová 1, Praha 4, region Praha

Tipy na gastro akce 30.12. - 5.1.  Foto: ThinkstockPřijďte oslavit Silvestra do restaurace Rickshaw a vychutnejte si asijské pokrmy, které budou pečlivě spárovány s lahodným vínem vybraným zdejším sommeliérem. Ochutnáte třeba čerstvý žlutý tuňákový tartar, wakame salát, marinovaný flank steak, tygří krevety s wasabi bramborovou kaší a další pochoutky. Více informací najdete ZDE.

Silvestr v jednu

4. ročník

31. prosince 2013, Zámek Loučeň, Loučeň, region středočeský

Oslavte silvestra netradičně již v jednu hodinu odpoledne! Čeká vás zábavný program – oslavy ve stylu zemí, kam vstoupí Nový rok nejdříve. V rámci těchto oslav můžete navíc navštívit vánočně vyzdobené interiéry zámku a také labyrinty. Silvestrovská zábava pro celou rodinu. Více informací najdete ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama