Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce 30. 9. – 6. 10.

Tipy na gastro akce 30.9. - 6.10.
Tipy na gastro akce 30.9. - 6.10. Autor: Thinkstock
Festival kávy a čokolády, pivní pochoutky, krajové speciality i slavnosti vína – to vše můžete ochutnat v jednom týdnu! Pro tento týden jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější gastronomické akce. Nenechte se zastrašit chladnějším počasím a užijte si podzimní sezonu naplno.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PilsnerFest

5. října 2013, U Prazdroje 7, Plzeň, region plzeňský

Tato pivní slavnost by neměla ujít žádnému příznivci zlatavého moku. Letošní ročník dokonce proběhne v sobotu 5. října – tedy přesně v den uvaření první várky piva PilsnerUrquell. Na oslavách se dočkáte tradičních pivovarnických řemesel, dobových kostýmů, ale nepřijdete ani o finále mezinárodní soutěže PilsnerUrquell Master Bartender, která získává stále větší prestiž u nás i ve světě. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 30.9. - 6.10.  Foto: Thinkstock

Pivo na náplavce

4. října – 5. října 2013, náplavka, Rašínovo nábřeží, Praha, region Praha

Pivo na náplavce – to je pivní festival, kde vás čeká více než 70 pivních speciálů! Ochutnáte opravdové skvosty z více jak 30 malých a mini českých pivovarů. Chybět nebudou ale ani pivní lahůdky a pivovarské limonády. Hlad určitě zaženete rybami z udíren, kvalitními klobáskami nebo grilovanými specialitami. Pro děti bude navíc připraven dětský program a divadlo. Více info ZDE.

Prague Coffee Festival

2. ročník

30. září – 5. října, Praha, region Praha

Káva, káva, káva a vše kolem ní – to je hlavní téma tohoto pražského festivalu. Čekají vás přednášky o pěstování a obchodu s kávou. Podíváte se, jak se káva praží nebo jak vypadá etiopský kávový obřad. Samozřejmě také budete mít možnost ochutnat desítky vzorků káv z celého světa. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 30.9. - 6.10.  Foto: Thinkstock

Valtické vinobraní

Tipy na gastro akce 30.9. - 6.10.  Foto: Thinkstock

Tradiční vinařská slavnost

4. října – 5. října 2013, Náměstí Svobody, vinné sklepy, Valtice, region jihomoravský

Tradiční vinařská slavnost se letos opět uskuteční v hlavním městě vína – ve Valticích. Těšte se na bohatý kulturní program, krojovaný průvod městem, prodej i ochutnávky vína, jarmark a večerní taneční zábavu. Více info ZDE.

Karlovský gastrofestival

5. ročník

4. října – 6. října 2013, Údolí Léskové, Velké Karlovice, region zlínský

Přijďte oslavit svátek všech gurmánů a milovníků valašské kuchyně na Karlovský gastrofestival. Milovníci dobrého jídla se už pátým rokem mohou těšit na kvalitní pokrmy a regionální produkty z celé České republiky i Slovenska. A čím je tento festival výjimečný? Podporuje tradiční a lokální kuchyni, ochutnáte krajové speciality, ujít by vám neměla ani soutěž o nejlepší valašský frgál. Můžete se zúčastnit také galavečeře s renomovanými kuchaři a držiteli michelinské hvězdy. Letošní novinkou bude frgálová manufaktura, kde si vyzkoušíte jejich výrobu. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 30.9. - 6.10.  Foto: Karlovský gastrofestival

Tipy na gastro akce 30. 9. 6. 10. , Foto: Karlovský gastrofestival

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama