Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce 28. října – 3. listopadu

Tipy na gastro akce 28.10.-3.11.
Tipy na gastro akce 28.10.-3.11. Autor: Thinkstock
Vítáme vás v sezóně dýní, zvěřiny a kaštanů. I tento týden jsme pro vás připravili ty nejlepší gastronomické události. Nevíte, jak využít pondělního volna? Vyrazte třeba na vyřezávání dýní, na zámeckou čokoládu nebo do perníkové chaloupky.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Perníkiáda a Velké Říjnové Sportovní Rekordy

28. října 2013, Perníková chaloupka, Ráby, Region Pardubický

28. října nesmíte přijít o největší sportovní událost u Perníkové chaloupky! Z bohatého a veselého programu originálních soutěžních disciplín vás čeká například běh za drakem, hledání živé vody, čapí stoj na jedné noze, hod koštětem do dálky, liščí běh s pytlem zázvoru, popelení, hod oříšku do Popelčina střevíčku či obskakování žabí královny. Občerstvení zajistí Červená Karkulka a útulna U všech čertů. Místní gastronomickou specialitou jsou Pečení holubi lítající rovnou do úst v Otesánkově mlsárně. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 28.10.-3.11.  Foto: ThinkstockPodzimní čokoprázdniny

26. října – 30. října2013, Zámek Loučeň, Loučeň, Region Středočeský

Zámek Loučeň pro vás a vaše ratolesti přichystal krásný prázdninový zážitek v podobě „čokoprázdnin“. A co to znamená? No že se budete moci podívat na čokoládové prohlídky, kde se dozvíte mnohé o čokoládě, ale hlavně ochutnáte různé druhy čokolád a čokoládových dobrot, a to přímo v zámeckých pokojích. Více info ZDE.

Zvěřinovo- dýňové hody

28. října 2013, Nákupní centrum Eden, U Slavie 1527/3, Praha 10, Region Praha

Nenechte si ujít podzimní zvěřinovo-dýňové hody. Čeká na vás ochutnávka delikates ze zvěřiny a dýní, ale i škola vaření. Mimo jiné ochutnáte například domácí dýňové ravioli se šalvějovou espumou a lanýžovým olejem. A pro tvořivé duše je připraveno i vyřezávání z dýní, výroba ptačích krmítek, balónková dílna a malování na obličej. Součástí akce je i pokus o překonání rekordu v počtu vyřezaných dýní a vyrobených krmítek na jednom místě. Více info ZDE.

Hravé dýňové odpoledne

31. října 2013, Kavárna V Zámku, Vrbnovská 22, Hořovice, Region Středočeský

Hravé dýňové odpoledne- to je zábava pro celou rodinu. Přijďte si vyřezat svou dýni, vyřezávání je přeci vhodné pro všechny věkové kategorie! A kdy by chtěl někdo spíše jen posedět, potěší ho určitě nabídka dýňových specialit jako například dýňová polévka, dýňový koláč anebo chléb z dýně. A pokud dorazíte ve strašidelném kostýmu a přinesete obrázek, dostanete jednu dýňovou specialitu zdarma jako pozornost. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 28.10.-3.11.  Foto: Thinkstock

Šťavnatá Amerika

3. listopadu 2013, Corinthia Hotel, BellevueHall, Kongresová 1, Region Praha

První listopadová neděle bude ve znamení zaoceánských delikates. Těšit se můžete na bohatý bufet, sekt na uvítanou, ale také na vybrané speciality. Masové nadšence zajisté potěší nabídka různě upravených mas a milovníci sladkých teček zase ocení například anýzovo-kávový dort. Pro vaše děti bude přichystané dětské menu, k dispozici jim budou také vyškolené hostesky a dětský koutek s kinem, malováním na obličej a další zábavou. Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama