Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Slunný den láká ven! Jaké akce stojí za návštěvu tento týden?

Velká sýrová nakládačka
Velká sýrová nakládačka Autor: Thinkstock
Slunce stále provokativněji září do oken našich kanceláří! A většina z nás spřádá plány na dobu, kdy odložíme prsty z klávesnice a vložíme do nich něco dobrého, třeba studený pivní speciál! Vybrali jsme pro vás ty nejlepší akce spojené s kvalitním jídlem a pitivem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Slánský Tuplák 2013

22.–23. června, Masarykovo náměstí, Slaný, region středočeský

Nejsme žádní troškaři, a tudíž si pivo užijeme nejvíce tam, kde se podává ve velkém. Na náměstí do Slaného dorazí nejen milovníci pivního životabudiče, ale také nespočet známých tváří (vystoupí například kapela Michala Hrůzy, Brutus nebo UDG). Pivovar Antoš, který celou akci pořádá, představí svou produkci, těšit se ale můžete na další malé pivovary. V sobotu akci završí ohňostroj. Více info ZDE.

Pivní slavnosti, Foto: Thinkstock

Pivní slavnosti. Foto: Thinkstock

Maloúpský jarmark

22. června, Parkoviště SKiMU Sport Centra, Horní Malá Úpa, region královéhradecký

Tradiční krkonošské občerstvení a výrobky vás čekají na Maloúpském jarmarku. Akce je jako stvořená pro rodiče s dětmi – hrát se bude maňáskové divadlo, loutkové divadlo, bude se žonglovat a možná přijde i kouzelník! Dospělí si jistě užijí řezbářskou show, ale hlavně ty dobroty z Krkonoš! Více info ZDE.

Apetit piknik

Hurá na piknik!, Foto: Thinkstock22. června, 3. ročník, Karlínské náměstí, Praha 8, Karlín, Region Praha

Piknikování se plíživě, zato jistě, stává tradiční letní disciplínou. My ho zbožňujeme, a proto se ještě před otevíračkou v 10 hodin dopoledne vydáváme na Karlínské náměstí na Apetit piknik. Své produkty zde nabízejí farmáři, maloproducenti, ale také kulinářské hvězdy z řad čtenářů. Představovat se budou i nové gastronomické knihy (např. Láska prochází kuchyní – Jedlé dárky na celý rok nebo Sladký design). Těšíme se na workshopy (potkejte se třeba s Božskou Markétou a jejími dorty, které znáte z Prima love) a bereme s sebou i děti – program pro nejmenší gurmány je zajištěn! Více info ZDE.

Mníšecký festival vína

22. června, 8. ročník, Hostinec Káji Maříka, Skalecká 124, Mníšek pod Brdy, region středočeský

Za kvalitním moravským vínem se tento víkend vydejte nikoliv na jih, ale do Mníšku pod Brdy! Vystavovat bude celkem 25 vinařů. Součástí akce je soutěž o Championa výstavy, ochutnávka oceněných vín nebo soutěž o nejhezčí etiketu. Ke skoku bude připravena cimbálovka, pro děti pak výtvarná dílna. Více info ZDE.

Velká sýrová nakládačka

22. června, 7. ročník, Hospůdka na Hradbách, V Pevnosti 16/2, Praha – Vyšehrad, region Praha

Chtěli bychom být objektivní, ale v případě sýrové nakládačky to prostě nejde – je to jedna z nejlepších, pravidelně se opakujících akcí. My gastronauti se na ni těšíme celý rok! Soutěž o nejlepší nakládaný hermelín je pastvou pro pusu, tedy pokud jste příznivci tohoto plísňového bílého zlata, i pro oči. K pití jsou kvalitní vína, a večer je o zábavu postaráno! Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama