Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Ochutnejte ty nejlepší chutě světa

Tastes of the World
Tastes of the World Autor: Thinkstock
27.–29. září se uskuteční již tradiční setkání milovníků vína a gurmetů Tastes of the World. V pražském Michnově paláci můžete ochutnat vynikající vína, lahodnou kávu, nádherné destiláty a lihoviny a delikatesy z celého světa.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tastes of the World je setkání milovníků vína, kvalitních lihovin a destilátů, sýrů, uzenin, čokolády a dalších delikates. Je to ale také možnost vychutnat si to nejlepší s podobně naladěnými lidmi, kteří umějí ocenit překvapivý gurmánský zážitek. Po celé tři dny čeká navíc na malé i velké labužníky bohatý program.

AKce se koná v překrásném prostředí Michnova paláce Foto: archivJak to funguje?

Vstup na Tastes of the World je možný pouze s platnou vstupenkou zakoupenou v předprodeji (129 Kč) nebo na místě (149 Kč). Součástí vstupenky je i základní balíček na konzumaci v hodnotě 30 Kč, který obsahuje 3 wiíky (wiík = oficiální platidlo akce). Toto platidlo je jediná měna, za kterou si návštěvníci mohou zakoupit degustační porce, vybrané nápoje a delikatesy.

Při vstupu do areálu jste povinni zapůjčit si degustační skleničku za zálohu 200 Kč (která vám po vrácení skleničky bude vrácena) nebo si zakoupit degustační skleničku za 100 Kč. Wiíky je možné zakoupit kdykoliv během trvání Tastes of the World na speciálně označených pokladnách nebo v předprodeji.

Kolik to stojí, co si za wiíky koupím?

Každý partner „degustační místo“ připravil k degustaci mnoho svých produktů v cenách od 1 wiíku (10 Kč) do cca 10–30 wiíků (100–300 Kč) za degustační porci. Samozřejmě zde bude i mnoho specialit pro opravdové milovníky. Cílem je, abyste si za cca 30 wiíků (300 Kč) mohli ochutnat více než dostatečné množství prezentovaných produktů.

Kde a kdy to je?

Místo: Michnův palác (Tyršův dům), Praha 1, hned u Kampy, kousek od Národního divadla

Termín: 27. 9.–29. 9. 2013

Otevírací doba: 14.00–21.00

Podrobné informace i seznam nabízených produktů najdete na webové stánce www.tastes.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama