návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Markéta Hrubešová: Další nová tvář Cest domů. Podívejte se na první fotky z natáčení!

Markéta Hrubešová se objeví v roli prodavačky v seriálu Cesty domů
Autor: FTV Prima Markéta Hrubešová se objeví v roli prodavačky v seriálu Cesty domů
Seriál Cesty domů posílí další zajímavá herečka. Marianu Čermákovou bude hrát Markéta Hrubešová. Diváci ji poprvé uvidí v sedmé řadě seriálu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mariana tvoří další dílek do skládanky nejbližších lidí kolem divákům již dobře známé Valerie Černé (Lenka Vlasáková). Zatímco Veronika Freimanová hraje její matku (Simonu Kenigrovou), Markéta Hrubešová sestru. Sestry se ale nesnášejí a léta spolu nemluví. Rozdělila je smrt otce, ale i další nesváry.

Se svou seriálovou dcerou Marianou (Markéta Hrubešová)
Autor: FTV Prima Se svou seriálovou dcerou Marianou (Markéta Hrubešová)

Mariana je původně prodavačka, která se vypracovala až na majitelku malého butiku. Je vdaná za Oskara, s nímž má dvě holčičky. Její manželství se ale vinou velké tragédie začalo hroutit. V této situaci se Mariana i s dcerami stěhuje ke své matce Simoně.  A posléze se přistěhuje i její manžel Oskar. 

Markéta Hrubešová v roli Mariany Čermákové v seriálu Cesty domů
Autor: FTV Prima Markéta Hrubešová v roli Mariany Čermákové v seriálu Cesty domů

Mariana je statečná ženská. Nejenže začne znovu skládat své rozbité manželství, ale stává se zároveň prostředníkem mezi ostatními členy rodiny. "Markétu Hrubešovou tu diváci uvidí v roli, v níž ji nejsou zvyklí vídat, je dost dobře možné, že ji v podobné roli ještě neviděli nikdy. Věřím, že se s osudem Mariany diváci ztotožní a bude je zajímat, jak se se svou nelehkou životní situací vypořádá," řekl Jiří Adamec.

Reklama