návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Čistý až do poslední kapky!

Hellmann´s kečupy v novém obalu
Hellmann´s kečupy v novém obalu
Jistě budete souhlasit, že kromě kvalitního obsahu hraje i u potravin důležitou roli obal a zejména pak jeho využití v praxi. Všichni chceme, aby se např. kečupy dobře držely v ruce, aby bylo jednoduché dávkování a po okrajích nezůstávaly zaschlé zbytky.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Asi to také znáte. Víčka a leckdy i celé lahvičky od běžných kečupů jsou časem čím dál ulepenější. Špatně se dovírají, nečistota zůstává na prstech, dávkování kečupu nestojí za nic a často při zuřivém třepání dostanete na talíř trojnásobek toho, co jste chtěli.

Pokud patříte mezi ty, kterým právě u kečupů vadí nepraktičnost uzávěrů a kladete důraz na funkčnost a design, máme pro vás dobrou zprávu. Hellmann´s přichází s velmi užitečnou „r-Evolucí“ v balení svých kečupů. Díky jedinečnému uzávěru získáte jedinečnou kontrolu nad obsahem a na lahvi ani nikde jinde neulpí ani kapka! A jistě se shodneme, že vedle skvělé chuti, je praktický design neméně důležitý.

Nové balení kečupů Hellmann´s padne skvěle do ruky a speciálně uzpůsobený uzávěr nedovolí jediné kapce, aby ho znečistila. Zároveň umožňuje přesné dávkování obsahu. Což ocení nejen dospělí, ale hlavně děti!

Hellmann´s kečup

Kvalitní kečupy Hellman´s jsou vyrobené pouze z rajčat, zrajících na slunci, což je základem jejich skvělé a výrazné chuti. V aktuální nabídce jsou čtyři chuťové varianty – Jemný, Jemně pálivý, Extra Ostrý a italský Napoli s obsahem bazalky a oregana, takže si můžete vybrat podle své chuti.

 

Hellmann's kečupy v nových obalech zakoupíte v běžné síti supermarketů a hypermarketů za 39,50 Kč (450 g), ve variantě Jemný a Jemně pálivý rovněž za 59,90 Kč (800 g).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama