Oslavte léto pod širým nebem s čerstvým číslem časopisu Prima FRESH!

Kouzlo prázdninové pohody přináší spoustu času, který chceme trávit s přáteli a rodinou na zahradách a loukách při letních toulkách a grilovačkách. Inspirujte se našimi nápady a vyberte si z více než 75 nových receptů v novém čísle časopisu Prima FRESH, které vychází 17. června.

letošní jaro přineslo do našich životů opravdu nezapomenutelné zkušenosti, o které sice nikdo nestál, ale vypořádat jsme se s nimi museli všichni, a protože lidská povaha už je taková, že na všem se snažíme nacházet to pozitivní, i tahle zvláštní doba přinesla své plusy. Většina z nás musela začít mnohem více vařit a najednou byl prostor i čas pouštět se do nových projektů, které čekaly právě na takovou chvíli. Lidé začali kromě nezbytného vyváření také péct, mnozí zakládali kvásek a pouštěli se do dobrodružství pečení domácího chleba, objevovali jsme zapomenuté recepty našich babiček, učili jsme se neplýtvat potravinami a spotřebovat zásoby ze spíže a mrazáku. Já se třeba konečně pustila do fermentování zeleniny a pořídila jsem si výbavu na klíčení.

Spot na aktuální číslo

Léto snad bude už bez větších omezení, přesto ho většina z nás stráví v Česku, na chatách a chalupách, bude čas se věnovat zpracování úrody ze zahrádek a pečení báječných koláčů. Proto jsme pro vás připravili spoustu originálních receptů, které vám letní čas strávený na zahradě a při toulkách po vlastech českých a moravských určitě zpříjemní.

Magazín Prima FRESH obsahuje desítky chutných receptů a vydává jej FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 49 Kč. Časopis Prima FRESH si můžete také objednat, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky na webu SEND.cz.

Předplaťte si za 249 Kč časopis Prima FRESH na celý rok. Každé 3 měsíce vás ve schránce překvapí zásilka nadupaná těmi nejlepšími sezonními recepty. Navíc získáte krásný dárek v hodnotě 399 Kč zdarma..

Mezi další tituly FTV Prima patří čtvrtletní populárně naučný magazín Prima ZOOM, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává pro děti.

Vyzkoušejte nože Dellinger

V dnešní uspěchané době vytváříme věci, které vydrží a budou o nás vyprávět příběhy ještě dlouho poté, co my budeme již dávno pryč.

Lidé z Dellinger Cutlery jsou připraveni Vám nabídnout osobité nože po kterých toužíte a které si zasloužíte. Nože Dellinger jsou vyrobeny s charakterem a smyslem pro funkčnost. Každý nůž od Dellinger Cutlery vás zaujme svou krásou, jedinečností a zároveň bude připraven splnit každé Vaše přání. Na našem shovromu můžete na 150m2 vybírat z více jak 1000 vystavených položek. Navíc je Vám k dispozici vlastní brusírna a pánský koutek. Těšíme se na Vaši návštěvu každý den od 7:30 do 18:00 na adrese Bystrá 2430/12 193 00 Praha 9. www.dellinger.cz

Jednotlivá vydání časopisu

2/2020
1/2020
4/2019
3/2019