Vychutnejte si vůně a chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH

Babí léto je neklamným znakem, že podzim přebírá vládu nad létem a čeká nás období plné barev a také sklizně. V novém podzimním čísle časopisu Prima FRESH najdete více než 80 nových receptů, s kterými si toto nejštědřejší období roku užijete ještě o něco lépe. V prodeji ho najdete už ve středu 16. září!

Tento rok si asi všichni budeme dlouho pamatovat. Přinesl nové zkušenosti a v mnoha smyslech toho slova byl doslova přelomový. Také léto a prázdniny byly úplně jiné, většina z nás zůstala ve své domovině, najednou byl čas a prostor věnovat se zahrádkám a teď nastává chvíle sklizně a zpracování úrody. Podzim je zkrátka obdobím hojnosti a my si ho společně s vámi chceme užít plnými doušky (a s plnými břichy).

V sadech dozrávají jablka a kromě tradičního štrúdlu jsou hvězdou mnoha sladkých i slaných pokrmů, které se hlásí o vyzkoušení. Některé nové nápady vás možná dost překvapí, ale rozhodně se jimi nechte zlákat! Nebudete litovat…

Když už jsme byli nuceni omezit cestování, můžeme se podívat do různých koutů světa alespoň v rámci národních kuchyní. Připravili jsme velkou okružní jízdu po postsovětských republikách. Jejich gastronomie je velmi zajímavá, a přitom ne úplně nepodobná té naší. Spojuje nás používání podobných surovin, ale zároveň jejich rozdílné využití. Zkuste gruzínské chačapuri nebo ukrajinské golubce a budete se k nim rádi vracet.

Spot na aktuální číslo

Vydali jsme se ale ještě víc na východ a nabízíme voňavé pokrmy indické kuchyně a také podrobný návod na zásobárnu zdraví – fermentovaný korejský salát kimči. Jana z blogu Zásadně zdravě vás naučí nejen jak kimči doma připravit, ale také co dobrého z něj můžete uvařit.

Magazín Prima FRESH obsahuje desítky chutných receptů a vydává jej FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 49 Kč. Časopis Prima FRESH si můžete také objednat, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky na webu SEND.cz.

Objednejte si roční předplatné jen za 249 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek dle vlastního výběru k tomu. Více informací najdete ZDE.

Mezi další tituly FTV Prima patří čtvrtletní populárně naučný magazín Prima ZOOM, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává pro děti.

Jednotlivá vydání časopisu

3/2020
2/2020
1/2020
4/2019