Užijte si svátky plné skvělého jídla s novým časopisem Prima FRESH

Konec roku se blíží a s ním i nejkrásnější svátky, na které se těší děti i dospělí. Dobré jídlo k nim neoddělitelně patří a my jsme připravili více než 70 nových receptů, které vám zpříjemní nejen Vánoce, ale celou zimu! Nové číslo časopisu Prima FRESH je v prodeji už od 20. listopadu.

Jestli nás tento rok něčemu naučil, tak vědomí, že v životě není nic jisté. Vymýšlet plány, co bude za měsíc, jsme vyměnili za úvahy o tom, co asi bude pozítří :) Jedno je ale jisté, blíží se konec roku a s ním i Vánoce. Jaké budou, to si málokdo troufne odhadnout, jisté však je, že budou nezapomenutelné, stejně jako celý letošní rok. 

Pravděpodobně nebudou letošní svátky tak moc společenské, zřejmě se budeme muset rozloučit s některými rituály, jako je svařák s přáteli na vánočních trzích nebo sváteční brunch v restauraci na Štědrý den. Tím spíš si můžeme tu pravou vánoční atmosféru vykouzlit doma.

Spot na aktuální číslo

Pro inspiraci máme pro vás skvělé recepty z kapra. Nejen toho smaženého, ale i trošku exotické kousky z dalších zemí. Já můžu doporučit recept na kapra prezidentského, u nás doma už před pár lety vytlačil klasiku, tak moc nám zachutnal. Nechybí ani tipy na oblíbené cukroví – zkuste nové variace na linecké nebo se nechte okouzlit originálními recepty od Josefa Maršálka. A užijeme si spolu i Vánoce na sněhu – až vám zbydou bílky po výrobě vaječného koňaku, proměňte je v nadýchané dezerty!

Magazín Prima FRESH obsahuje desítky chutných receptů a vydává jej FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 49 Kč. Časopis Prima FRESH si můžete také objednat, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky na webu SEND.cz.

Objednejte si roční předplatné jen za 249 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek ve formě voucheru na 300 Kč k nákupu vitaminových Fresh džusů na shop.fruitisimo.cz. Více informací najdete ZDE.

Mezi další tituly FTV Prima patří čtvrtletní populárně naučný magazín Prima ZOOM, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává pro děti.

Čerstvé drinky Fruitisimo plné vitamínů 

s rozvozem po celé ČR

Fruitisimo - to jsou ty nejovocnější bary ve vašem okolí. Česká společnost Fruitisimo se již 17 let specializuje na prodej čerstvých ovocných a zeleninových drinků, které si mohou zákazníci vychutnat ve více jak70ti kamenných prodejnách v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Nyní můžete nakupovat i online na shop.fruitisimo.cz!

Získejte spolu s předplatným časopisu Prima FRESH 300 Kč voucher na nákup na e-shopu shop.fruitisimo.cz, a vyzkoušejte hned několik druhů čerstvých ovocných a zeleninových šťáv plných vitamínů, vyberte si např. jeden z velmi oblíbených výhodných balíčků. Jako sladkou tečku pak můžete dopřát i ručně vyráběné zmrzliny, delikátní dorty nebo dezerty cake cup.

Jednotlivá vydání časopisu

4/2020
3/2020
2/2020
1/2020