Prožijte léto plné barev a chutí s novým číslem časopisu Prima FRESH

Ať už se chystáte o prázdninách cestovat, nebo raději trávíte čas na chalupě, bude se vám hodit velká dávka nové inspirace, co podniknout v kuchyni se sezonními produkty. Vydejte se na dobrodružnou kulinární jízdu s letním číslem časopisu Prima FRESH, které vychází 15. června.

Léto se tento rok přihlásilo mnohem dřív než obvykle, a pro nás v redakci tak vznikla unikátní situace, kdy jsme toto číslo připravovali s puštěnými větráky, v letních šatech a žabkách. Díky letošní anomálii jsme se na letní atmosféru mohli krásně naladit a na výsledku je to znát! Je to prostě radost z léta na talířích.

A protože léto je obdobím cestování, dovolených a prozkoumávání nových míst, vydali jsme se na takovou gastronomickou jízdu také. Procestujte s námi krásné řecké ostrovy, které toho mají spoustu co nabídnout. Nejen ty známé pokrmy pro turisty, ale opravdu domáckou kuchyni, která chutná skvěle.

Nakoukli jsme i do kuchyně španělské, která často využívá přípravu na ohni, a proto originálně oživí i naše české grilovačky. A v neposlední řadě jsme se rozhodli, že chceme společně s vámi prožít kouzelné prázdniny v Římě.

Spot na aktuální číslo
Spot na aktuální číslo

Magazín Prima FRESH obsahuje desítky chutných receptů a vydává jej FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 59 Kč. .

Objednejte si roční předplatné jen za 299 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a jako dárek získáte voucher v hodnotě 300 Kč do všech obchodů a restaurací na Dáme jídlo zcela ZDARMA


Nabídka platí do vyčerpání zásob do 30. 9. 2022 a je podmíněna nákupem v hodnotě 599 Kč. Voucher lze využít do všech obchodů a restaurací na Dáme jídlo.

Vychutnejte si dovoz jídla i nákupů až ke dveřím

Bohatá snídaně s rodinou, pravidelné obědy s kolegy, voňavá káva a dezert ke svačině i pozdní večeře s přáteli. Dáme jídlo rozváží z více než 6 000 skvělých restaurací, bister, ale také kaváren. Ať už jste v Brně, Praze nebo Plzni, Dáme jídlo je ve všech krajích republiky, ve 170 českých městech. Tak si pojďte objednat, na co máte chuť!


Dáme jídlo jsou i Obchody! Za pár minut vám doručí cokoliv, co zrovna potřebujete. Vrátili jste se z dovolené a máte prázdnou ledničku? Vaříte oběd a došla vám smetana? Překvapila vás návštěva? Nemáte granule pro pejska? Sháníte dárek na poslední chvíli? Nebo chcete udělat radost čerstvou květinou? Objednat si můžete třeba z prodejen Bambule, Super zoo, Kytky od Pepy, Žabka, Sklizeno a mnoha dalších. Obchody na Dáme jídlo za vás vyřeší každou situaci už během pár minut.


Mezi Obchody najdete i Dáme market, kde můžete nakupovat 7 dní v týdnu. Seženete tu nejen čerstvé potraviny, jako jsou vajíčka, mléko, zelenina, ovoce a pečivo, ale i potřeby pro miminko, různé vitamíny a doplňky stravy pro vaše zdraví nebo dobré víno. Stačí jednoduše naklikat objednávku a do 20 minut máte kurýra u dveří.


Dostali jste chuť na něco dobrého? Mrkněte do aplikace nebo jděte na webovou stránku www.damejidlo.cz a jídlo nebo nákup máte za pár minut u vás.

Objednejte si roční předplatné jen za 349 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a jako dárek dostanete sadu dvou misek od Tupperware Bohemia v hodnotě 550Kč zcela ZDARMA.


Dárkem je sada dvou misek Diamant 500 ml v hodnotě 550 Kč, které imitují broušené sklo. Na stole pak přebírají barvu podkladu, což zvýrazňuje nastavenou atmosféru.

Tupperware Bohemia s více než 60letou tradicí

Již více než 60 let navrhuje společnost Tupperware moderní výrobky nejvyšší kvality, které lidem pomáhají zjednodušit život. V dnešním uspěchaném světě přináší Tupperware praktické nádoby do chladničky, spíže, trouby, mikrovlnné trouby, na cesty nebo na váš jídelní stůl. Každý výrobek byl vytvořen tak, aby pomohl odstranit stres z vaření. Příprava je pak jednodušší, bezpečnější a pokrmy zároveň odpovídají trendům a zdravému životnímu stylu. Vaření se pro vás stane zábavou, nikoli nutností a z vás se stane opravdová kulinářská hvězda.


Výrobky a lidé ze společnosti Tupperware vždy vnášeli do každého dne pocit překvapení a radosti. Vznikli jsme proto, abychom dokázali, že vaření může být snadné, že může přinášet pozoruhodně krásné okamžiky a může dát každému šanci překvapovat – a inspirovat se – navzájem.


Existence firmy Tupperware se datuje od roku 1944. Mladý chemik Earl S. Tupper v tomto roce ve Spojených státech amerických založil společnost Tupper Plastic Company a o dva roky později uvedl na trh jeden z prvních výsledků práce své firmy, tzv. „zázračnou mísu“, vyrobenou z tehdy málo známého polyethylenu. Tento výrobek s inovativním bezpečnostním vzduchotěsným a vodotěsným uzávěrem způsobil v následujících letech revoluci v domácnostech téměř po celém světě. Potraviny uchovávané v nádobách firmy Tupperware zůstávají díky zmíněnému uzávěru 2x až 3x déle čerstvé, zachovávají si svou vůni, chuť a výživnou hodnotu.


V současném, rychle se měnícím světě informací hledá společnost Tupperware stále nové způsoby, jak uspokojovat potřeby svých zákazníků po celém světě. Zákazníci si mohou být jisti kvalitou, kterou kupují současně s výrobky Tupperware, a také jejich mimořádným designem, obohacujícím každodenní život.


Každý zákazník společnosti Tupperware si v široké paletě nabízených výrobků jistě najde ty, které budou právě pro něj tím nejlepším: ať už to jsou výrobky pro uchovávání nebo zmrazování potravin, pro přípravu v mikrovlnné troubě nebo servírování hotových pokrmů. Inovace, jejichž proces nastartoval Earl S. Tupper, pokračují. Neustálé hledání nových barev, tvarů a využití výrobků je neodmyslitelnou součástí současného vývoje společnosti Tupperware

Jednotlivá vydání časopisu

1/2022
4/2021
3/2021
2/2021

Pro partnery

Vyzkoušejte si různé možnosti spolupráce s časopisem Prima FRESH, které rádi přizpůsobíme Vašim potřebám.

Kontaktujte nás!

Další projekty

Agentura Solootions vydává také další časopisy, mezi které patří například čtvrtletní populárně naučný magazín Prima ZOOM. Oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA, a. s. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci se společností DONAU MEDIA.