Známe nejlepší české food blogy roku 2015!

FOOD BLOG ROKU 2015 Foto:
FOOD BLOG ROKU 2015
Foto: Tereza Pánková

Ve čtvrtek 12. května 2016 se konala největší food blogerská událost roku – slavnostní vyhlášení vítězů soutěže APEROL SPRITZ FOOD BLOG ROKU 2015. A my pro vás máme výsledky! :)

Každý food blog je něčím originální. Někteří blogeři se specializují na určitý styl stravy, jiní na cestování za jídlem. Stále populárnější jsou i blogy, na kterých čtenáři seženou recepty pro děti. 

Již potřetí se konala akce, která je pro blogery odměnou za dobře odvedenou práci: soutěž APEROL SPRITZ FOOD BLOG ROKU. Prima FRESH se s radostí stala (již potřetí!) jejím mediálním partnerem a šéfredaktorka Klára Michalová členkou odborné poroty. S food blogery totiž velmi rádi spolupracujeme, už třetím rokem!

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo v karlínském prostoru Kotelna a večerem provázel (stejně jako loni) herec, moderátor a milovník dobrého jídla Lukáš Hejlík. Food blogeři měli možnost ochutnat lahůdky od White Circus a také hot dogy od Tomáše Babince z Čongrády.

Kategorie Objev roku, Food styling, Fotografie, Recepty, Dezerty a pečení, Video a Cestování hodnotila dvanáctičlenná odborná porota. A které blogy zvítězily?

VÝSLEDKY

Objev roku - A co teda jíš?

Food styling - Kitchen and the City

Fotografie - Kitchenette

Recepty - Kublanka

Článek

Zdravé snídaně od českých foodblogerů Foto:

Vyzkoušejte zdravé snídaně od českých foodblogerů

Připravili jsme pro vás nápady na zdravé snídaně, které vám pomohou správně odstartovat den. Vyzkoušejte tipy od nejlepších českých foodblogerů!

Dezerty a pečení - Pěkně vypečený blog

Video - The Taste of Place

Cestování - Zásadně zdravě

Kromě hodnocení porotou ovšem probíhalo i hlasování veřejnosti. Absolutní vítěz získal neuvěřitelných 8631 hlasů. A kdo se jím stal? Kateřina s blogem My Cooking Diary!

Poslední součástí soutěže byla také food blogerská výzva Aperitivo Moment na téma předkrm, které se zúčastnilo celkem 41 food blogů! Porota v tomto případě vybrala 5 blogů s nejlepšími příspěvky: každý získal 10 000 korun a nejlepší navíc Aperol na celé léto. Na tom si i letos bude pochutnávat dvojice z blogu Kublanka!

APERITIVO MOMENT

KUBLANKA - první místo

KITCHEN AND THE CITY - druhé místo

OBRÁZKY Z LÁSKY - třetí místo

KATE´S CUISINE - čtvrté místo

ZÁSADNĚ ZDRAVĚ - páté místo

A teď už jsou na řadě fotografie!

FOOD BLOG ROKU 2015 13 Foto:

Připravila Tereza Pánková

Videa

reklama

reklama