Zdravý životní styl je v kurzu!

Zdravé stravování  Foto:
Zdravé stravování
Foto: archiv

Životní styl má největší dopad na naše zdraví. Být zdravý, cítit se příjemně, být plni energie, je v dnešní uspěchané době k nezaplacení. Neovlivníme prostředí, ve kterém žijeme ani genetické dispozice k různým nemocem. Pro své tělo ale můžeme udělat jednu zásadní věc – začít se zdravě stravovat.

Jídlo neuspokojuje jen hlad, je to pro nás velmi příjemná činnost, prostřednictvím které dodáváme našemu tělu vše potřebné. Zaručených návodů, diet a doporučení najdete spoustu, ale věřte, že tou nejlepší dietou je změna životního stylu, úprava stravovacích návyků a přechod k pestré zdravé stravě.

Zdravá a chutná strava – jak na to?

Naše předsevzetí, zlepšit stravování, běžně zhatí nedostatek času pro vymýšlení nových jídel, nakupování a vaření ze surovin, se kterými nemáte moc zkušeností. Navíc když přijde shon a stres, uchýlíte se zpět ke svým starým návykům, protože se vám to zdá prostě jednodušší.

Zkuste to s námi

Zdravé stravování je velmi dobrým pomocníkem při snaze začít zdravě jíst. Každý den budete mít nachystanou snídani, která je základem dne, chutné svačinky, teplý oběd i večeři. Do obchodu můžete zamířít pouze pro čerstvou zeleninu, které není nikdy dost :)

Zdravé stravování 2 Foto:

Nejsme všichni stejní

Zdravé stravování 3 Foto:

Každý člověk má jiné potřeby a preference. Ve Zdravém stravování vám proškolený personál a výživoví specialisté rádi poradí s výběrem vhodného programu. Pomohou vám určit Vaši energetickou potřebu, správnou skladbu základních živin. Vyřadí z jídel suroviny, které nemáte rádi, aby strava odpovídala vašim potřebám a chutím. A pokud by ani toto nestačilo, připraví jídelníček na míru jen pro vás.

Jde to i bez doplňků stravy

Jak říká přední odbornice na výživu paní profesorka Dostálová – jezte střídmě z pestrého stolu. Toho se držíme - v našem jídelníčku najdete nejen tradiční suroviny, ale poznáte i nové chutě. Vše je spočítáno a připraveno odborníky tak, aby naše tělo dostalo vše, o co si žádá.

Jídlo, které je zdravé může být i chutné! Nebojte se vyzkoušet, třeba jen na 1 den.

Více informací o stravovacích programech naleznete na www.zdravestravovani.cz.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Videa

reklama

reklama