Vychutnejte si to nejlepší z pohodlí domova

Happy Home od UPC  Foto:
Happy Home od UPC
Foto: archiv

Svět se stále zmenšuje, a proto většina z nás už určitě ochutnala americké, francouzské nebo třeba japonské speciality. Víte ale, co se jí v méně známých zemích? Zajímá vás, jak se vaří na druhé straně zeměkoule nebo například jižně od rovníku?

Pokud oceňujete skvělé jídlo a zajímá vás, jak se hoduje na jiných kontinentech, určitě vás potěší televize od UPC. Programů zaměřených na gastronomii, cestování a lifestyle najdete v její nabídce hned několik. Vaší pozornosti doporučíme například TV Paprika, Food Network, Mňam TV, Fine Living nebo Travel Channel. A přestože se dění na obrazovce odehrává zpravidla daleko za našimi hranicemi, nemusíte se bát, že byste nerozuměli – všechny programy na vás hovoří v naší rodné češtině a některé jsou i ve vysokém HD rozlišení.

Vařte komfortně podle televize

Happy Home od UPC  Foto:

Taky si někdy říkáte, že byste si tu dobrotu, o které nadšený kuchař právě básní v televizi, zkusili připravit doma? Ale jak na to, když televizní vaření je tak rychlé nebo zrovna nemáte televizi v kuchyni? S UPC TV je to jednodušší, než si myslíte. Pořad si můžete úplně pohodlně zastavit anebo rovnou přetočit nazpět. Pokud by ani to nestačilo, můžete si ho klidně pustit celý od začátku, znova a znova kolikrát chcete. Pořady můžete dokonce sledovat až 7 dní zpětně, a to nejen na televizi, ale také na tabletu nebo notebooku. Vaše oblíbená polévka vám tak už nikdy neuteče nejen z hrnce, ale ani v podobě televizního receptu na její přípravu.

Se službami UPC si zkrátka užijete každého momentu. Můžete si vybrat z obrovského výběru TV programů všech žánrů a sledovat je na televizi v obývacím pokoji, stejně jako na mobilních zařízeních kdekoli v dosahu internetu. Můžete se spolehnout na megarychlý a stabilní UPC Internet, který pokrývá domácnosti už statisíců rodin po celé ČR. To všechno je součástí nové nabídky s názvem Happy Home®, která představuje superrychlou Wi-Fi a nekonečnou zábavu pro všechny členy domácnosti na všech připojených zařízeních, s excelentním pokrytím v každém koutě domova.

Když máte fast internet, nepotřebujete fast food

Určitě to každý z nás zná. Co si dnes dáme k večeři? Včera tousty, předevčírem palačinky a předtím buřtguláš. Ale co dnes? Rozhodně něco rychlého, ale dobrého. Možným řešením je místní pizza nebo hamburgárna, ale to se nedá jíst pořád – chceme žít aspoň trochu zdravě, že jo? Kde ale najít inspiraci? Přece v největší kuchařce na světě – na internetu!

Nikde jinde nenajdete tak rozsáhlý výběr receptů a rad, jak připravit rychlé, chutné a koneckonců i to zdravé jídlo. Vezmete tablet nebo notebook, postavíte ho na linku a zábavná příprava večeře může začít!

Happy Home od UPC  Foto:

Pokud se inspirujete videem, spolehněte se na rychlý internet, se kterým se obraz neseká, ať už ho posouváte dopředu nebo dozadu. To dá přece rozum, že nemůžete čekat, až se načte obraz – každá vteřina na rozpálené pánvi je drahá. A je úplně jedno, jak daleko máte kuchyňskou linku, superrychlá Wi-Fi dosáhne úplně všude.

Ať už vás zajímají pořady o vaření nebo chcete sami vařit podle internetových návodů, nabídka Happy Home® od UPC uspokojí nejen vás, ale i každého dalšího člena vaší rodiny. Užijte si spoustu úžasných momentů se službami UPC, a pokud je ještě nemáte, zvažte, jestli by se nehodily právě vám. Všechno, co vám pomůže s rozhodováním, najdete na www.upc.cz.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Videa

reklama

reklama