Výběr šesti gastroakcí na tento týden, které byste rozhodně neměli vynechat

Výběr šesti gastro akcí na tento týden, které byste rozhodně neměli vynechat Foto:
Výběr šesti gastro akcí na tento týden, které byste rozhodně neměli vynechat
Foto: istockphoto.com

Koncem června a začátkem července se můžete opět odměnit dobrým jídlem a pitím – v Boleslavi zaskočte na palačinky, na jižní Moravě si vychutnejte rosé vína s grilovaným masem a v Praze na vás čekají burgery i vegetariánská jídla!

Palačinkové dny v La Divinita Coffee

Pojďte oslavit konec školního roku – a jak jinak, než velkolepě. Všichni je máme rádi a to od dětství! Ano, řeč je o domácích palačinkách. Nové a netradiční receptury po celé dva dny – od 29. do 30. června. Palačinky jsou lehké, jemné a nadýchané. V letošním ročníku se můžete těšit i na bezlepkovou variantu. Jahody, pistácie, čokoláda a spoustuadalších sezonních možností.

La Divinita Coffee; třída T. G. Masaryka 840, Mladá Boleslav

Cognac Champagne Cocktails Party

Pokud jste milovníci koňaků a koktejlů, rozhodně si nenechte ujít tuto speciální akci posledního červnového dne. Oslavte začátek léta s trendy koňakovými koktejly a živou jazzovou hudbou v koňakovém centru na Starém Městě v Praze přesně 30. června.

Académie du Cognac; Liliová 18, Praha

Článek

Palačinky plněné jablky ve slaném karamelu Foto:

Vyzkoušejte báječné recepty na sladké i slané palačinky

Pro přípravu samotných palačinek je potřeba minimum surovin, a přesto z nich snadno vykouzlíte výborné jídlo, na kterém si pochutnají děti i dospělí.

Burgery & Rap 2 by KUSH COMA

Po dvou letech se na dvorek kavárny Hollar vrací legendární dávka burgerů a rapu. Kromě rezidentních DJs se objeví i dva velmi speciální hosté. O burgery se postarají lidé z WeAre / burgers, takže pokud patříte mezi fanoušky této americké klasiky, neváhejte a doražte 30. června.

Na Hollaru; Smetanovo nábřeží 6, Praha

Grilování s rosé víny

První sobota (přesně 1. července) je jako stvořená pro letní grilování – různých druhů mas, zeleniny, domácího kozího sýru a dalších pochutin. Těšit se můžete i na speciální grilované menu, sestavené nejen k rosé vínům, a večer na tradiční krojovanou hodovou zábavu pod májů.

Víno J. Stávek; Němčičky 176, Němčičky

Článek

Vegetariánské menu od pondělí do pátku Foto:

Vegetariánské menu od pondělí do pátku

Nemusíte být hned vegetarián, a přesto si můžete náramně pochutnat na bezmasém jídle. Pokud chcete trochu odlehčit jídelníček, vyzkoušet nová zajímavá jídla nebo zkrátka...

Vegetariánská grilovačka

V podniku Na skleničku tentokrát naplánovali vegetariánskou grilovačku! A jak už mohou být někteří z vás zvyklí, i tentokrát to bude ve velkém stylu. Nenechte si proto ujít příležitost oslavit začátek prázdnin grilovanou cuketou, vínem, spoustou dalších dobrot a přijďte posedět a poklábosit 1. července.

Na skleničku; Jindřišská 5, Praha

Brunch na Vzduchu

Zakončete první prázdninový víkend na prvním letošním brunchi v Tiskárně na Vzduchu. Užijte si pomalé nedělní dopoledne 2. července – postupně vás probere skvělá káva, domácí limonády a nejlepší menu připravené od Prague Jerk Station a bistRAW.cz – Raw & Vegan Bistro ve Stromovce. Zastavte se na zdravou snídani po ranním běhu, pořádnou dopolední svačinu po protančené noci nebo na rodinný nedělní oběd, začíná se v 10.00 a pokračuje se až do 15.00.

Tiskárna na Vzduchu; Areál Výstaviště 67, Praha

Připravila Tereza Pánková

Videa

reklama

reklama