V nové soutěži můžete vyhrát krásnou kuchařku dle vlastního výběru!

Soutěž o 3 krásné kuchařky  Foto:
Soutěž o 3 krásné kuchařky
Foto: All

V poslední době je na trhu přímo záplava krásných nových kuchařek. Vybrali jsme pro vás tři, o které si můžete zasoutěžit, a doplnit tak vaši sbírku. Stačí si jen vybrat, po které toužíte nejvíce, a zkusit štěstí!

A o které tituly můžete tentokrát soutěžit?

Soutěž o 3 krásné kuchařky 2 Foto:

Zeleninová kuchařka

Z farmy přímo na váš stůl

Petr Klíma

Bezmála 100 výtečných a lehkých receptů z ryze rostlinných surovin vypěstovaných u českého farmáře speciálně pro tuto knihu sestavil a nafotil šéfkuchař oblíbené dejvické restaurace Country Life, Petr Klíma. Základní myšlenkou knihy je přinést kvalitní, výživnou, chutnou a především sezonní inspiraci všem, kdo chtějí začít jíst více zeleniny, luštěnin či obilovin, a naopak omezit příjem živočišných bílkovin, lepku a cukru. Kuchařka je rozdělena podle ročních období a přináší pohled nejen do kuchyně, kde se připravuje ke konzumaci, ale také na farmu, kde se pěstuje a sklízí, či na farmářský trh, kde se prodává.

Pěkně vypečená kuchařka

Lucie Arichteva

Foodblogerka Lucie Arichteva píše od roku 2014 Pěkně vypečený blog, protože ráda peče, především pro svého muzikanta Nikolaje Arichteva z kapely Kryštof a jejich dva syny. Její manžel pochází z Bulharska a Lucie ráda objevuje sladké dědictví obou zemí. Pátrá v receptech své maminky a babičky, radí se se svou tchyní, ale vymýšlí i originální moderní dezerty. Její makronky nebo malované perníčky milují všichni její přátelé a objednávají si je k různým příležitostem. Úspěch blogu ji nejprve překvapil, ale nakonec ji přesvědčil k vydání Pěkně vypečené kuchařky, která z blogu vychází. Obsahuje přes 70 sezonních receptů od ledna do prosince, takže můžete každý víkend upéct jiný dezert.

Coolinářka

Testováno na rodině

Svatava Vašková

Svatava Vašková alias Coolinářka, autorka stejnojmenného blogu, připravila společně s nakladatelstvím Fragment knižní verzi svých nejlepších rodinných receptů. V kuchařce ovšem najdete nejen 80 receptů na skvělá jídla, ale také bohatý fotografický doprovod. Kuchařka vznikala během celého roku a je rozdělena na 4 části – jaro, léto, podzim a zimu. V každé části jsou zařazeny recepty na polévky, malá jídla, recepty z masa i sladká jídla, dezerty a nápoje, které dokonale ladí s daným obdobím roku.

Knihy do soutěže věnovala nakladatelství Smart Press, Best Taste, Fragment.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Kuchařky získávají:

Lenka Klinkáčková, Bystřice pod Pernštejnem

Iva Augustinová, Praha 3

Michaela Havlová, Týniště nad Orlicí

Herní řád ZDE.

Videa

reklama

reklama