V Hard Rock Cafe probíhá World Burger Tour!

World Burger Tour v Hard Rock Cafe Foto:
World Burger Tour v Hard Rock Cafe
Foto: TZ

Už jste slyšeli o akci World Burger Tour? Ta totiž právě probíhá v pražském Hard Rock Cafe a láká na verze burgerů z celého světa. Do konce května můžete ochutnat speciální kousky, například Atomic! Burger z Las Vegas nebo Greek Burger z Atén! Ale tím to nekončí, v červnu se těšte na další!

Hard Rock je známý mimo jiné tím, že v menu najdete takzvaný Local Burger, který je upraven místním šéfkuchařem dle lokálních chutí a ingrediencí. Tento rok se v rámci druhého ročníku World Burger Tour vybralo osm variant, které mohou hosté Hard Rock Cafe ochutnat.

World Burger Tour 2 Foto:

“V loňském roce, kdy World Burger Tour proběhla poprvé, měla u našich hostů obrovský úspěch. Rozhodli jsme se tedy přidat chutě zase z dalších koutů světa, jako třeba z Atén, Bombaje, Montego Bay a několika dalších a opět je po dobu dvou měsíců nabízet návštěvníkům,” říká Alex Merchan z Hard Rock International.

Na květen šéfkuchař Hard Rock Cafe Praha připravil pro hosty ATOMIC! Burger z Las Vegas (hovězí karbanátek s papričkou v pivním těstíčku, sýrem, karamelizovanou cibulkou, zprudka opečenými houbami, sriracha majonézou a atomic kečupem), Aloha Burger z Honolulu (hovězí karbanátek s grilovanou sekanou, sýrem, grilovaným kolečkem ananasu se sladkou sojovou glazurou, guacamole, pico de gallo a s hranolkami), Greek Burger z Athén (hovězí karbanátek s rukolou, feta sýrem a rajčátkem, servírované s tzatziki) a Schnitzel Burger z Kolína nad Rýnem (dva kousky křupavých vepřových řízečků, s kyselým zelím, ostrou hořčicí a pikantní slaninou).

World Burger Tour 3 Foto: Květnovými kousky to ale nekončí, další měsíc si můžete pochutnat na Tandoori Chicken Burgeru z Bombaje (marinované kuřecí prso s kořením a čerstvými bylinkami, navrch s plátky okurky, servírované s mátovým jogurtem), Java Lava Burgeru ze Seattlu (hovězí karbanátek grilovaný a obalený v domácí espresso omáčce, zalitý lava omáčkou, s křupavou cibulkou, slaninou, čedarem a smaženými jalapeño), Giardiniera Deli Burgeru z Chicaga (hovězí karbanátek s rostbífem, politý sýrem, s papričkami a sriracha majonézou) a Jamaican Jerk Burgeru z Montego Bay (hovězí karbanátek s banánovo-pepřovými kroužky, mangovým jalapeño krémovým sýrem a s majonézou).

Současně si budete moci vybrat z limitované nabídky nových koktejlů: All Jacked Up (Jack Daniel's whiskey, Sailor Jerry rum, ananasový džus a limetková šťáva) nebo třeba nealko koktejl Black Cherry Melonade (black cherry lemonade, okurkový sirup, limetka a zázvorové pivo).

Videa

reklama

reklama