V Globusu pořídíte na Vánoce vše

Předvánoční nákupy v Globusu  Foto:
Předvánoční nákupy v Globusu
Foto: archiv Globus

Maso koupit u řezníka, v pekařství objednat Vánočku, v cukrárně vánoční cukroví, v supermarketu nakoupit jídlo a pití a po cestě domů se zastavit pro kapra. Také toužíte dostát tomu, že Vánoce jsou svátky klidu a míru a chcete je prožít bez stresu a shonu? Pak navštivte jeden z hypermarketů Globus.

Jaké by to byly Vánoce bez dobrého jídla a pití? Pro Globus jsou kvalita a z ní vyplývající spokojenost zákazníka velmi důležité a proto hypermarket sází na vlastní pekařskou a řeznickou výrobu. Podle tradiční ověřené receptury za vás cukrářky připraví těsto na cukroví, které si pak doma upečete. V pekárně vlastníma rukama upletou tisíce vánoček, které skvěle chutnají, protože jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších ingrediencí, jako je vydatná porce másla a rozinek.

Vlastní výroba zaručuje kvalitu

Na sváteční tabuli nesmí samozřejmě chybět maso. Mezi nejoblíbenější výrobky řeznictví Globus patří o Vánocích vinná klobása a brusinková paštika. Zárukou toho, že vinnou klobásu koupíte vždy čerstvou, je to, že ji řezníci vyrábí každý den přímo na každém hypermarektu výhradně z kvalitního masa, koření a bílého vína.

Předvánoční nákupy v Globusu 3 Foto:

Vše, na co si vzpomenete

Plným košíkem kvalitních potravin ale nákup v Globusu nekončí. O Vánocích je rozmazlování povoleno, a proto v hypermarketu seženete nejen hračky pro děti, ale i široký sortiment praktických dárků pro vaši drahou polovičku, rodiče či tchyni. Dárky je ale také nutné zabalit. Inspirovat se, jak dárky zabalit můžete na www.globus.cz.

Ani pro vánoční výzdobu nemusíte chodit jinam. Díky Globusu můžete pojmout ve velkém a vyzdobit si domov tak, aby slavnostně naladil nejen vaši rodinu, ale i sousedy v širokém okolí. V regálech hypermarketu totiž najdete více než 3000 vánočních dekorací včetně 200 druhů osvětlení. Pokud si na blikání a třpytky moc nepotrpíte a raději sáhnete po klasice, tak i na vás v Globusu myslí. Najdete zde totiž i tradiční české ručně vyráběné ozdoby z foukaného skla.

Více informací o vánoční i akční nabídce získáte na www.globus.cz .

Předvánoční nákupy v Globusu 2 Foto:

KOMERČNÍ SDĚLENÍ


Videa

reklama

reklama