Užijte si Pinko léto s poctivými zmrzlinami

Užijte si Pinko léto s poctivými zmrzlinami  Foto:
Užijte si Pinko léto s poctivými zmrzlinami
Foto: archiv Pinko

Když se řekne léto, většina lidí si vybaví chuť smetanové zmrzliny, která nám, jako dětem stékala v horku po prstech. Když pravé léto přijde, po takové zmrzlině opravdu zatoužíme.

Chceme udělat radost svým dětem a s tou sladkou delikatesou se na okamžik vrátit do dětství a do krásných chvil prázdninových dní. V horkém počasí vbíháme do obchodů a saháme do mrazáků. Ovšem často nás čeká zklamání. Studené cosi, chutnající po chemickém bůhvíčem nás rychle vyléčí ze sentimentu a vrátí nás do doby, kdy výrobní ceny jsou důležitější než kvalita a chuť.

Užijte si Pinko léto s poctivými zmrzlinami 3 Foto:

Pokud si vážně chcete vychutnat tu pravou neošizenou letní dobrotu. Zastavte se u chladícího boxu o chvilku déle. Najděte očima jméno výrobce PINKO, a než vystojíte frontu u pokladny, žhavte v klidu své chuťové pohárky. Protože ať si zvolíte jakoukoliv zmrzlinu této společnosti, můžete si být jisti, že její chuť vás dostane.

A chcete-li uspokojit i svou schopnost vybrat kvalitu, nevyhazujte obal hned. Pročtěte si složení a pocítíte radost nad tím, že mezi ingrediencemi zmrzlin PINKO budete palmový olej hledat marně. Chuť skvělé zmrzliny se tak skvěle smíchá s vědomím, že vaše „mlsná“, nikterak neuškodila naší planetě.

Ovšem nic není tak růžové, jak se teď může zdát. Když se u toho stejného chladicího boxu zdržíte o maličko déle a přečtete si více než jen PINKO, může se vám snadno stát, že vybrat si ze širokého a lákavého sortimentu vůbec nemusí být snadné.

Pro ty, kteří zažijí se zmrzlinami PINKO premiéru, máme zde tip na „žhavé chladné“ novinky i lahodné bestselery.

Užijte si Pinko léto s poctivými zmrzlinami 2 Foto:

Rigoletto, skvělá kombinace křehké čokoládové polevy a poctivé zmrzliny. Vybrat si můžete z celé řady příchutí.

• Smyslná vanilka provoní horké letní dny a nadchne i toho nejnáročnějšího gurmána.

• Hříšná čokoláda rozzáří oči nejen dospělých, ale i malých dětí.

• Čokoládová zmrzlina s jahodovým sorbetem, delikátní chuť vysoce kvalitních surovin.

• Sametový karamel s arašídy, bude pohlazením v letních dnech pro každého, kdo ocení plnou a intenzivní chuť.

Pro dvojnásobný požitek je tu soutěž!

S dokonalou chutí Pinka, můžete spojit dokonalý požitek z nové televize LG! Stačí, jen sbírat EAN kódy a doufat! Více informací na www.pinko.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Videa

reklama

reklama