Už tuhle sobotu přijďte na pražské Výstaviště na Vodafone YOU FEST plný nejen skvělého jídla

YOU FEST 2017  Foto:
YOU FEST 2017
Foto: iStock

Prima COOL a televize ÓČKO připravují druhý ročník vymazleného festivalu Vodafone YOU FEST, který je naprosto jedinečným spojením hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion a také food festivalu v prostorách Průmyslového paláce na pražském Výstavišti.

Program akce je určen všem věkovým kategoriím a odstartuje už tuhle sobotu 30. září v 11.00 hodin.

Celodenní akce se bude konat na pražském Výstavišti a její návštěvníci se už od začátku nebudou nudit. Naprosto unikátní koncert se bude odehrávat v Music zone, kde vystoupí slovenský rapper Ego a v rámci unikátní audiovizuální Special Show, kterou si budou moci fanoušci vychutnat pouze na Vodafone YOU FESTu, bude hostit hned několik interpretů. Mezi nimi budou například Rytmus, Paulie Garand, DJ Wich, Monika Bagárová, DJ Madskill, Jofre. Samostatná vystoupení si pro návštěvníky připraví také skupina Slza, Celeste Buckingham, Sebastian, Pavel Callta, Blakkwood a další! Na závěr večera bude navíc program pokračovat After Party se známými DJs. Gaming zone zase přinese nevšední zábavu a možnost potkat nejoblíbenější youtubery a streamery Česka. Na Vodafone YOU FESTu se uskuteční také finále ROG COOL ligy ve hře CS:GO!

YOU FEST 2017 4 Foto:

YOU FEST 2017 3 Foto:

Ve Food zone budou moci všichni návštěvníci ochutnat nejrůznější pokrmy i nápoje. Na své si tak přijdou nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Těšit se mohou na cestu kolem světa se specialitami ze všech jeho koutů, ať už se jedná o americkou, africkou, českou, indickou či vietnamskou kuchyni! K dispozici budou také gruzínské speciality od Guga baru, kuřecí speciality, belgické hranolky, burgery, sendviče i vege food. Zkrátka ale nepřijdou ani ti, co mají rádi sladší pokrmy, jako jsou wafle nebo třeba donuty. Na místě bude také Prima kavárna, která nabídne dezerty a lahodnou kávu. Ochutnat budou návštěvníci moci také exotické ovoce! Pakliže na tento festival vyrazíte, určitě se nezapomeňte zastavit také ve stánku Relax, kde po vymyšlení vlastního názvu pod víčko dostanete drink zdarma.

I letos přichystá Vodafone YOU FEST Fashion zone. Dámy se mohou těšit na unikátní módní přehlídku návrháře Michala Marka, který zde představí novou kolekci LOVE. Kolekce LOVE volně navazuje na kolekci Rebélie, zahrnuje ucelenou řadu pro ženy, muže i unisex kusy, které jsou poznávacím znakem Michalovy tvorby. Z barev převažuje šedá, černá, červená, bílá a jejich kombinace. Návštěvníci se mohou těšit také na jedinečnou módní přehlídku od značky Lucky Hazzard, která se zaměřuje na módu ve stylu pin-up, rock´n roll a rockabilly. V Beauty zone pak mohou všichni návštěvníci absolvovat procedury, jako je líčení, lakování nehtů i nejrůznější masáže. Stánek Oriflame také poradí, jak na výběr kosmetiky. Salón Hilarion nabídne služby, jako jsou bary na vyšetření pleti, vyšetření nohou na podoskopu, který diagnostikuje ortopedické vady, a poradí, jak na zarostlé nehty.

YOU FEST 2017 2 Foto:

A nudit se nebudou ani ti nejmenší! Primáčkova dětská zóna powered by Baby Office přichystá herní zónu pro děti, relaxační zónu pro děti i dospělé, kojící a přebalovací zónu pro ty nejmenší a samozřejmě i zázemí pro stravování. K dispozici bude také dětská mobilní knihovnička, kde si budou moci děti číst pohádky, příběhy i listovat v encyklopediích. Dětská zóna bude ale také kreativní! Výtvarná tvůrčí dílna nabídne možnost tvoření výrobků, které si děti odnesou s sebou domů. Budou moci také absolvovat nejrůznější soutěže a jako výhry pro ně budou připraveny i skvělé zmrzliny od značky Pinko. V dětském koutku bude zajištěno rovněž hlídání dětí bez účasti rodičů. K dispozici budou lektoři z Baby Office, kteří se postarají o vaše ratolesti od 2 let.

Více informací najdete na FB stránce události.

Videa

reklama

reklama