Tipy na gastro akce: těšte se na festival minipivovarů, street food nebo raw brunch

Tipy na gastro akce: festival minipivovarů, street food nebo raw brunch Foto:
Tipy na gastro akce: festival minipivovarů, street food nebo raw brunch
Foto: istockphoto.com

Dnešní výběr akcí nabízí to pravé pro milovníky piva, koktejlů, ale také dobrého pouličního jídla či raw pokrmů, které jsou stále více oblíbené. Jakou akci si o víkendu vyberete vy? :)

Festival minipivovarů v Riegrových sadech

Máte rádi pivo? Tak to jste na správné adrese – od pátku 21. do soboty 22. července (od 15 do 22 hodin) můžete navštívit festival minipivovarů v Riegrových sadech. Celé odpoledne moderuje Petra Zajíčková, těšte se na soutěže v konzumaci jídel a pití piva, degustace, ale nebudou samozřejmě chybět ani ceny pro vítěze soutěží. Pivo budete moci ochutnat například od pivovarů Raven, Létající chroust, Monopol nebo Prachatice.

Riegrovy sady 28, Praha

Summer Sunsets v Buddha-Baru

Doražte na hudební akci Summer Sunsets 22. července, jejíž smyslem je vytvořit ideální místo, kde můžete příjemně strávit letní sobotní večery. DJs pro vás budou hrát speciální letní mixy a barmani připraví speciální koktejly na bázi pomerančového likéru Cointreau. To vše si můžete užít v jedinečném prostředí Buddha-Baru, kde si můžete zároveň i pochutnat na pokrmech asijské fúzní kuchyně.

Buddha-Bar Prague; Jakubská 8, Praha

Článek

Novinky a tipy pro měsíc červenec Foto:

Novinky na trhu: kuchyňský robot, nealko pivo nebo český autentický likér

Dnešní výběr tipů a novinek vám přináší hned tři mašinky do kuchyně, ale nezůstane pouze u nich – na své si přijdou milovníci něčeho dobrého na zub i ti z vás, kteří si...

Středověký food festival – zámek Dětenice

Tento víkend se zároveň můžete těšit na 2. ročník středověkého food festivalu, který se nově koná na zámku Dětenice. K ochutnání budou speciality Francké říše (jako např. chobotnice, ústřice, krevety či olihně), ale také Barbarský sever a jejich divocí čuníci, krůtí hnátky nebo srdíčka. Vypravte se do Dětenic 22. července a užijte si hromadu jídla.

Zámek Dětenice; Dětenice 1, Dětenice

Mexický brunch v Punktu.

Punkt. ve spolupráci s Tres Gatas zve všechny na letní nedělní brunch 23. července. Očekávejte degustační menu připravované ve stylu mexické kuchyně, které sestavuje rodilý mexičan Hermés. Můžete se těšit na čtyři chody a k tomu je samozřejmostí skvělá káva, domácí limonády, pivo, víno, zahrádka, sluníčko prostě parádní nedělní dopoledne.

Punkt.; Bayerova 7, Brno

Článek

Nová místa k návštěvě Foto:

Nová místa k návštěvě: avokádové street bistro, donuty od Mlsné holky nebo Barcelounoc

Během léta se nové podniky otevírají jedna radost – proto pro vás opět máme výběr míst, kam byste rozhodně měli zavítat! :)

Raw brunch na Vzduchu

Užijte si pomalé nedělní dopoledne 23. července – postupně vás probere skvělá káva, domácí limonády a nejlepší menu připravené od bistRAW.cz - Raw & Vegan Bistro ve Stromovce. Zastavte se na zdravou snídani po ranním běhu, pořádnou dopolední svačinu po protančené noci nebo na rodinný nedělní oběd. Těšit se můžete na raw řepný burger s kešu a hořčicí, makový koláč nebo ovocné knedlíky.

Tiskárna na Vzduchu; Areál Výstaviště 67, Praha

Street Food Jam no. 6

A jako poslední pro vás máme již tradiční tip na street food akci – v neděli 23. července se koná Street Food Jam před Crossem a tentokrát se můžete těšit křupavou pizzu, žebra, vege houbový guláš, hot dogy, dim sum knedlíčky, ale osvěží například i rolovaná zmrzlina. Akce začíná již v 10:00!

Cross Club; Plynární 23, Praha

Připravila Tereza Pánková

Videa

reklama

reklama