gastro akce

Tipy na gastroakce: nejpálivější papričky, víno nebo vegefest  Foto:
11 září 2018 14:00
Počasí nám stále přeje, tak vytáhněte kalendáře a zapište si několik zajímavých akcí, které vás budou během září vážně bavit! :)
Celý článek
Kam vyrazit na vinobraní  Foto:
29 srpna 2018 10:00
Pokud hledáte měsíc v roce, který je vínu nejvíce nakloněný, tak je to jednoznačně září. A jeden z hlavních důvodů, proč tomu tak je, je že se v tomto měsíci nejčastěji koná největší a nejoblíbenější...
Celý článek
Tipy na gastroakce Foto:
23 srpna 2018 07:00
Srpen se blíží ke konci, ale gastroakce rozhodně nekončí! Přinášíme vám další várku tipů, kde si můžete užít pohodový víkend. :)
Celý článek
Tipy na gastroakce: sushi, mořské ryby, grilování nebo brunch Foto:
2 srpna 2018 07:00
V takovém horku jsou výlety k vodě rozhodně žádoucí. Pokud jsou ale vaše chutě na jídlo silnější, určitě oceníte tipy na food festivaly! :)
Celý článek
Tipy na gastroakce: grilovačka, víno nebo finger food Foto:
28 července 2018 09:00
Tipy, které ocení lidé, kteří rozmýšlejí plány na víkend na poslední chvíli. :) V Praze se najde několik akcí, které vás určitě potěší – ať už je to grilovačka v parku, festival vína, nebo večerní...
Celý článek
Tipy na gastroakce: pivobraní, jarmark nebo asijské dny Foto:
19 července 2018 07:00
Vypadá to, že nás čeká několik hezkých dnů - tak proč si je nezpestřit nějakým festivalem, který je plný jídla? :) Máme pro vás několik tipů na gastroakce!
Celý článek
Tipy na gastroakce: mořské plody, francouzské speciality nebo jídlo z Afriky Foto:
14 července 2018 09:00
Už máte plány na víkend? Jestli nehodláte vyrazit mimo město, určitě se vám budou hodit tipy na gastroakce. Tento víkend můžete vybírat třeba z francouzských specialit, mořských plodů nebo pochoutek...
Celý článek
Tipy na gastroakce: levandule, street food nebo festival vín Foto:
5 července 2018 07:00
Vybrali jsme pro vás několik akcí, které vás během prodlouženého víkendu mohou bavit. Ať už je to festival vína, levandule nebo meruněk. A jako poslední máme jeden osvědčený tip na další týden! ;)
Celý článek
Tipy na gastroakce: dny plné mořských plodů, becher zóna nebo asijský street food Foto:
28 června 2018 07:00
Chystáte se do Karlových Varů na filmový festival? Nezapomeňte navštívit speciální Becher zónu! Pokud plánujete pobyt v Praze, budete mít na výběr ze street foodu nebo můžete ochutnat čerstvé mořské...
Celý článek
Tipy na gastroakce: mořské plody, pivní slavnosti a všehochuť Foto:
21 června 2018 07:00
Víkend už je za dvěrmi, takže tipy na možné aktivity se rozhodně hodí. Máme pro vás tři festivaly z různých koutů republiky, které by mohly zaujmout! :)
Celý článek
Videa

reklama

reklama