Stylová hostitelka musí umět překvapit!

Jak na stylovou domácí party  Foto:
Jak na stylovou domácí party
Foto: archiv Frisco

Ať už jste znalé hostitelky, nebo plánujete párty poprvé, pamatujte na to, aby vaše akce byla nezapomenutelná. Nakupte Frisco drinky a popusťte uzdu fantazii!

Ráda pořádáte večírky? Přinášíme vám několik tipů, jak vaši homeparty učinit stylovou a originální.

Malý detail dokáže proměnit atmosféru a povýšit všední večírek na neobyčejnou akci. Připravte pro kamarádky originální osvěžení – naservírujte jim oblíbené Frisco trochu jinak! Nechte drink zamrazit se šťavnatým ovocem a vyrobte slaďoučké ledy a Frisco zmrzliny. Nebo kamarádkám nabídněte ananasovou příchuť ve vydlabaném ananasu :). Fantazii se opravdu meze nekladou! Další inspiraci najdete na Frisco Facebooku.

Jak na stylovou domácí party 2 Foto:

Když chcete připravit akci, jakou kámošky ještě nezažily, zkuste vybrat atraktívní téma, které vaší akci dá ten správný náboj. Můžete vyzkoušet třeba naše nápady.

Jak na stylovou domácí party 3 Foto:

1) Letní kino – To už je podzim? Rozjasněte ho s Frisco drinkem! Venku je krásně, tak pozvěte své holky a připravte pro ně stylový filmový zážitek!

2) Zkrášlovací večírek – Holky milujou šminky! Co třeba překvapit skvělým kosmetickým salónem přímo u sebe doma? Užijete si Frisco párty a ještě si uděláte nehty!

3) Frisco bazárek – Je čas provětrat šatník! Zorganizujte pro holky stylový domácí bazárek. Kdy jindy se vám na párty podaří vyměnit pár módních kousků?

4) Karaoke párty – Zpíváte ve sprše? Není se za co stydět! Uspořádejte doma karaoke párty a rozjeďte to s kámoškama ve velkém. Jestli nemáte mikrofon doma, použijte Frisco lahvičky ;)

Nechte fantazii utrhnout ze řetězu a připravte s Frisco drinkem pro holky něco nového :)

Jak na stylovou domácí party 4 Foto:

Soutěž s Frisco drinkem o stylovou párty a poukázky na oblečení Reserved!

Ukažte nám, jak to vypadá na vaší domácí párty s drinkem Frisco! Vyfoťte se a fotky nahrajte na Instagram s hashtagem #zittuchvili a označením @frisconight. Každý týden vybereme tu nejstylovější párty, jejíž hostitelka postoupí do finále a na začátku října vyhlásíme konečnou vítězku. Té připravíme stylovou párty se zásobou Frisco drinků, návštěvou vizážistky a poukázkou na oblečení Reserved v hodnotě 3 000 Kč. Ostatní tři finalistky si odnesou poukázky na 1 000 Kč a balení Frisco drinků.

TZ

Videa

reklama

reklama