Soutěžte s námi o 3 balíčky Prima FRESH!

Soutěž o 3 balíčky Prima FRESH Foto:
Soutěž o 3 balíčky Prima FRESH
Foto: archiv

Pro všechny naše fanoušky jsme připravili soutěž, ve které můžete vyhrát nový vánoční časopis Prima FRESH, ale také horkou novinku – náš první stolní kalendář na rok 2018! A nechybí ani nová kuchařka z edice Prima FRESH – Nakládačka na věčné časy.

Vánoce se pomalu blíží a ruku na srdce, ačkoliv by to měly být svátky klidu a míru, většinou jim předchází mírně řečeno stresové období plné příprav. Proto vám chceme udělat radost soutěží o krásné ceny, které vám čas Vánoc určitě zpříjemní.

Můžete vyhrát nové zimní číslo časopisu Prima FRESH, v kterém najdete víc než 85 receptů, které si s chutí uvaříte nejen o Vánocích, ale i na Silvestra a během celé zimy. Kromě cukroví a vánočního menu zde totiž najdete i výtečné chuťovky a koktejly, nápadité recepty z dýně, exkluzivní dezerty i netradiční jedlé dárky.

A pokud rádi zkoušíte nové recepty, připravili jsme také stolní kalendář na rok 2018, který vám přinese novou inspiraci pro každý týden v roce! Na své si přijdou milovníci sladkých dezertů, výtečných polévek, svěžích salátů i masových pečínek. A protože ctíme sezonu, nabízíme nápady na svátky velikonoční i vánoční, letní grilovačku i podzimní zpracování úrody. Recepty jsou jednoduché, snadno zvládnutelné a z dostupných surovin. Jsme si jistí, že mezi novými recepty si najdete své oblíbené, které se stanou součástí vašeho rodinného repertoáru.

A ve vaší knihovně se určitě neztratí skvělá kuchařka Nakládačka na věčné časy, která je plná originálních receptů na lahůdky naložené do sklenice. Určitě v ní najdete super nápady na jedlé dárky i pohoštění na silvestra.

Šanci na výhru mají hned 3 soutěžící! A pokud nevyhrajete, nebuďte smutní, kalendář je v široké prodejní síti k mání za 59 Kč, časopis najdete právě teď ve všech dobrých trafikách a kuchařku u dobrých knihkupců.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku přímo ZDE pomocí webového formuláře.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Výherci balíčků:

Leoš Vyskočil, Plzeň

Vlasta Jachurová, Brno

Jitka Zahradníková, Sokolov

HERNÍ ŘÁD NAJDETE ZDE!

Článek

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH  Foto:

Vychutnejte si pestrý podzim s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH nabízí téměř 80 nových receptů, které vás provedou pestrým obdobím podzimu. Najdete ho v prodeji už od středy 13. září!

Stolní kalendář Prima FRESH 2018 Foto:

Článek

Nakládačka na věčné časy  Foto:

V edici Prima FRESH vychází nová kniha Nakládačka na věčné časy

Víte, jak vybrat správné sklenice, do čeho všeho se dá nakládat a jak dobroty správně uložit, aby vydržely chutné? To vše najdete v nové knize Daniely Turecké Nakládačka...
Videa

reklama

reklama