Dip Romesco s grilovanou jarní cibulkou Foto:
Omáčka Romesco pochází ze Španělska a vyrábí se z paprik, mandlí, kousku chleba a česneku. Tradičně se podává s mladou jarní cibulkou.
Ztracená vejce s pipérade ze sladkých paprik  Foto:
Pipérade je baskický restovaný pokrm ze sladkých cibulí a barevných paprik. Vyberte různé barvy paprik, abyste do začátku nového dne získali nejrůznější antioxidanty a vysokou dávku přirozeně se...
Domácí sterilované okurky Foto:
Chuťovka k uzeninám, surovina do burgeru, ale klidně jen tak. Domácí sterilované okurky jsou prostě výtečné! :)
Bramborová růže Foto:
Efektní zapečené brambory ve tvaru růže jsou ideální přílohou při podávání slavnostního menu. Bramborová růže je lehká, půvabná a bude se vyjímat především na svatební tabuli.
Minipizzy – hit dětských mejdanů  Foto:
Děti si rády hrají, a dokonce si velice rády hrají s těstem – vždyť jim připomíná milovanou plastelínu. Takže je stejně jako v řadě dalších případů klidně zapojte do přípravy jídel na párty.
Plněná rajčata po řecku Foto:
Plněná zelenina tvoří v kuchyních středomořských zemí významnou kapitolu. Nebojte se z ní vypůjčovat co nejčastěji, pojmy zelenina a lehké voňavé letní, přesto syté jídlo se tak krásně spojí.
Brambory s kanárskou omáčkou mojo rojo Foto:
Samotná omáčka mojo rojo je fantastická i třeba ke grilovanému masu, ale my ji pro vás tentokrát máme v kombinaci s bramborami. A dobrota je to veliká! :)
Zapečené topinky se zeleninovou směsí a uzeným sýrem Foto:
Opečené topinky, zapečené s výraznou směsí jsou skvělé jako rychlá, nenáročná večeře doma, ale s lehkou přípravou se hodí i jako jídlo do lesa, které zvládnete připravit na ohni při kempování.
Špagety s rajčaty, bazalkou a burratou  Foto:
Tohle jednoduché italské jídlo obsahuje stejné základní ingredience jako salát caprese a stejně jako u něj tu hrají prim zralá a voňavá rajčata. Sýr burrata se vyrábí z mozzarelly přidáním další...
Veganská houbová paštika s nakládanou cibulkou  Foto:
Pokud si letní párty neumíte představit bez chlebíčků a zároveň byste rádi překvapili hosty novým receptem, vsaďte na domácí rostlinnou pomazánku. Chlebíčky můžete podávat například s nakládanou...
Videa

reklama

reklama