Couscous s tomatovou salsou a tuňákem Foto:
Čerstvý tuňák potřebuje jenom minimální úpravu – jeho maso je totiž samo o sobě naskutečné lahodné. K tomu už stačí jen trochu kuskusu a večeře je na světě! :)
Tvarůžkové šunkofleky  Foto:
Rychlou a jednoduchou klasiku české kuchyně posunou voňavé tvarůžky s kyselou okurkou na úplně novou úroveň. Vše promíchejte rovnou s těstovinami, takže se v každém soustě prostřídá slaná, kyselá a...
Penne Rigate s omáčkou z čerstvých rajčat Foto:
V jednoduchosti je krása – toto tvrzení platí i v případě těstovin, jako například u receptu na penne s hustou a voňavou omáčkou!
Špagety s mangoldem a liškami Foto:
Z těchto špaget je vysloveně cítit podzim – především díky krémové konzistenci, vypečené slanině a liškám. Mangold vám může připadat jako nezvyklá volba, ale rozhodně se jí nebraňte!
Farfalle Alfredo s pečenými rajčátky Foto:
Jestli jste zastánci krabičkových obědů z domova, určitě si uložte tento recept na těstoviny s rajčaty a kuřecím masem. Pochutnají si děti i dospělí!
Macaroni s houbami a tymiánem Foto:
Tuto kombinaci těstovin s houbami si zajisté vyzkoušejí připravit především nadšení houbaři! Díky smetaně, vínu a voňavým bylinkám ale zaujme i další členy rodiny! :)
Zelné flíčky s houbami Foto:
Zprvu se vám to může zdát neslučitelné – těstoviny, zelí, houby a smetana. Rozhodně toto jídlo ale vyzkoušejte, příjemně vás překvapí!
Dokonalá boloňská omáčka  Foto:
Boloňskou omáčku skvěle vylepšíte vepřovými klobáskami i mletým vepřovým masem. Nebojte se s rajčatovým pyré přidat i sklenici červeného vína či krájené ančovičky, docílíte tak výraznější chuti....
Celozrnné špaldové špagety s cuketou, mandlemi, fazolkami a rajčaty  Foto:
Pokud chcete odlehčit jídelníček, použijte celozrnné špagety. Nejenže má špalda více bílkovin a vlákniny než obyčejné těstoviny, má také jemnější chuť. Když do omáčky přidáte hodně zeleniny, pomůže...
Grilované krevety se špagetami Aglio olio peperoncino Foto:
Následující recept je ideální pro horké letní dny. Je tak rychlý a jednoduchý, žádné velké vaření – nicméně výsledek je víc než uspokojivý! :)
Videa

reklama

reklama