Bramborový salát s fazolovými lusky, čekankou a opečenou slaninou Foto:
Ideální podzimní salát, který je zčásti teplý a směle ho můžete servírovat jako hlavní jídlo – obsahuje totiž spoustu sacharidů i bílkovin a díky tomu krásně zasytí. A zaručeně si na něm pochutnáte!
Letní miska s čočkou, grilovanou zeleninou a halloumi Foto:
Patří sýr halloumi mezi vaše oblíbence? Tak to se vám tento salát bude velice zamlouvat – je skvělou kombinací čočky, voňavé grilované zeleniny a sýra!
Osvěžující rajčatový salát s mátou  Foto:
Rychlá a současně lehká večeře – to je občas záludnost. Zvláště tehdy, když nám už dochází fantazie. Stačí mít ale doma pár rajčat, okurku, červenou cibuli, mátu v květináči… Inspirujte se tímto...
Letní salát s kuskusem a krevetami Foto:
Ideální letní jídlo na krabičkový oběd do práce, ať je ten den o něco veselejší. Pokud nemáte rádi kuskus, vyzkoušejte quinou či bulgur.
Bramborový salát s okurkou a koprem Foto:
Tento salát je výborný, pokud plánujete grilovačku. Poslouží jako skvělá příloha k propečenému masu, ale hrdě zastoupí i hlavní jídlo! :)
Salát s halloumi a pečenými rajčaty Foto:
Každá ingredience hraje v tomto salátu důležitou roli. Je opravdu letní záležitostí, protože máme čerstvé a hlavně mladé cukety. Bez nich to nejde. Pokud máte domácí, tak nádhera! Mladé cukety...
Salát s kozím sýrem a jahodami  Foto:
Jahody se skvěle hodí i do slaných salátů. Díky jejich kombinaci s baby špenátem, ořechy a kozím sýrem se budou vaše chuťové pohárky cítit jako v sedmém nebi.
Rajčatovo-jahodový salát Foto:
Kombinace jahod a rajčat je nejen lehce překvapivá a pro nás nová, ale hlavně se skvěle doplňuje. Nejen samotnou chutí, ale i zdravotními účinky.
Kuřecí panzanella Foto:
Panzanella je prostý italský salát z několika málo přísad, jimž dominují rajčata, a zužitkovávající zbylé pečivo. Dá se jíst mírně vlahý či vychladlý.
Bramborový salát s chřestem Foto:
Když do tohoto salátu přidáte vejce, stane se z něj krásný plnohodnotný salát. Stejně dobře ale bude fungovat jako příloha k masu!
Videa

reklama

reklama