Letní salát s kuskusem a krevetami Foto:
Ideální letní jídlo na krabičkový oběd do práce, ať je ten den o něco veselejší. Pokud nemáte rádi kuskus, vyzkoušejte quinou či bulgur.
Bramborový salát s okurkou a koprem Foto:
Tento salát je výborný, pokud plánujete grilovačku. Poslouží jako skvělá příloha k propečenému masu, ale hrdě zastoupí i hlavní jídlo! :)
Salát s halloumi a pečenými rajčaty Foto:
Každá ingredience hraje v tomto salátu důležitou roli. Je opravdu letní záležitostí, protože máme čerstvé a hlavně mladé cukety. Bez nich to nejde. Pokud máte domácí, tak nádhera! Mladé cukety...
Salát s kozím sýrem a jahodami  Foto:
Jahody se skvěle hodí i do slaných salátů. Díky jejich kombinaci s baby špenátem, ořechy a kozím sýrem se budou vaše chuťové pohárky cítit jako v sedmém nebi.
Rajčatovo-jahodový salát Foto:
Kombinace jahod a rajčat je nejen lehce překvapivá a pro nás nová, ale hlavně se skvěle doplňuje. Nejen samotnou chutí, ale i zdravotními účinky.
Kuřecí panzanella Foto:
Panzanella je prostý italský salát z několika málo přísad, jimž dominují rajčata, a zužitkovávající zbylé pečivo. Dá se jíst mírně vlahý či vychladlý.
Bramborový salát s chřestem Foto:
Když do tohoto salátu přidáte vejce, stane se z něj krásný plnohodnotný salát. Stejně dobře ale bude fungovat jako příloha k masu!
Uzené kuře s červenou řepou, kroupami a čočkou  Foto:
Tohle jídlo je rychlé, plné rozmanitých chutí a různých konzistencí a je neskutečně dobré. Udělejte ho rovnou plnou mísu, až půjdete na nějakou garden párty.
Nakládaná kotleta s květákovým salátem  Foto:
Ke grilované kotletě nemusí být vždy chleba, hořčice nebo brambory na milion způsobů. Třeba takový květákový salát z celého jídla udělá dokonalou harmonii těla i duše.
Kuskusový salát s pečenou zeleninou a sýrem feta  Foto:
Kuskus je vlastně těstovina – hrubá krupice ze semoliny (tvrdé pšenice). Jeho příprava je směšně jednoduchá a skvěle funguje jako základ pro další suroviny. Tento salát bude skvělý třeba na letní...
Videa

reklama

reklama