Pastelový raw dort Foto:
Dort jako pro panenky, barevný, voňavý a neodolatelný. Krásná zelená barva po zeleném čaji matcha a růžová barva po malinách přitahují pozornost už od pohledu, a co teprve, když vaši hosté ochutnají…
Hovězí kebab s česnekem a mátou Foto:
Chystáte se grilovat? Tak to rozhodně musíte vyzkoušet tento hovězí kebab, bude hlavním hřebem večera! K němu pak už stačí jen grilovaná zelenina a nějaký svěží salát.
Zapečený hemenex s chřestem a hermelínem Foto:
Klasický hemenex nemusíte připravovat jen na pánvi. Když navíc přidáte hermelín, rajčata, zelený chřest a zasypete to parmazánem, upečete vlastně skvělý slaný koláč, který se báječně hodí jako...
Točený jahodový koláč s pudinkem Foto:
Pokud milujete buchtičky s krémem (se šodó), tak dlouho neváhejte a upečte si tento koláč, je to vážně dobrota! ;)
Vepřová játra s jablkovou směsí a šalvějí Foto:
Vepřová játra v kombinaci se sladkým jablkem vás rozhodně mile překvapí! K tomu už jen plátek čerstvého chleba a skvělý oběd je na světě. :)
Bruschetty s česnekovo-hráškovým pyré  Foto:
Prajednoduchý nápad, bleskurychlé provedení, italská inspirace a navždy jisté místo ve vašem chlebíčkovém receptáři. Zejména na jaře.
Grilovaný pórek se zálivkou vinaigrette  Foto:
Vyzkoušejte podávat pórek jako samostatnou přílohu. Dobře dochucený se hodí především k rybám a chutná naprosto skvěle!
Avokádovo-malinová pěna Foto:
Snídaně, která je jednoduchá, rychlá a zdravá, s přidáním medu možná o něco méně, ale stále je to pěna plná samých zdravých ingrediencí. Rozhodně vyzkoušejte!
Makový dort se žloutkovým krémem Foto:
Korpus je vláčný a chuťově úžasný a žloutkový krém nemá chybu sám o sobě, natož s trochou makových semínek. Jestli milujete mák, neváhejte!
Pizza salsa verde  Foto:
Podle tohoto receptu je příprava pizzy úžasná zábava, kterou si užijí především děti. Nejprve společně uhněťte těsto a pak ho obložte vším možným, upečte a snězte.
Videa

reklama

reklama